Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım bi sorum olacaktı, bilirsen şayet cevaplayabilrsen sevinirim. adetleri çok düzensiz olup da mesela 2,3,4 ay gibi aralıklı olup, hormonlarında ciddi problem olduğu halde hamile kalan var mıydı daha önce ki yazanlardan hatırladığın

aslan pençesi adet kanamasını söktürebilir bence ondan ağrın artmış olabilir canım....
bence adetin tam bitsin doktora öyle gidersin canım... tabi 3. gün hormonlarına baktıracaksan salı günü gidersin...

evet canım prolaktine gidip baktıracam bakalım bu ay dostinex kullandım düşmüşmü.bide idrar tahlili yapmasını isteyecem iltihab yada mantar varmı diye idrardan anlaşılır demi canımmm.aman özel hastaneyde bi dünya tahlil parası veriyoz ama ne yapalım herşey bebiş için.

canım ismi anne baba koyar büyükler değil hatta ben kendi çocuğumun adını eşime sormadan kendim koyacağım aklımda hem erkek hem de kız isimleri var eşim beğenmezse diye seçeneklerim de var büyüklere kalacak değil benim bebeğimin adına kimse karışamaz 9 ay taşıyan annenin hakkıdır isim koymak....
cevap bile verme böyle şeylere tamam mı sıkılma üzülme canım.... yazın doğacak zaten... ince takımlarını almaya başlarsın cinsiyeti öğrendikten sonra... :KK9:
walla öyleee yani kımse bosuna beklemesin tabiki annesi ve babası olarak ismini biz koyucazzz babanne olarak bişiler yapmak istiosa baska seyler yapsın :))

ama haklısın canım.torun torun derlerrr el insafff bir iki bişey alır insan yani yada örer.ama belki tam netleşsin ya bişey olursa korkusu varsa kadında canım

walla bilmiorum kendileri bilir benim için problem yokk gerekrse gider kendımde calısır cocugumu kımselere muhtac etmem ben

benim lh fsh tan yaklaşık 5 kat daha büyüktü son tahlilde ve 29 eylülde adet olduğum halde hala olamadım. Bazı arkadaşlar düzensiz falan diye yazıyorlar ama bazılarının arada 2-3 gün gibi küçük farklılıklar var. Benim böyle olsa düzensiz diye düşünmezdim bile...
Bazılarının hormonları normal seviyelerde...

canım bi sorum olacaktı, bilirsen şayet cevaplayabilrsen sevinirim. adetleri çok düzensiz olup da mesela 2,3,4 ay gibi aralıklı olup, hormonlarında ciddi problem olduğu halde hamile kalan var mıydı daha önce ki yazanlardan hatırladığın

canım o kişiler hep tedavi gördüler benim de öyle mesela ve tedavi gördüm...
yumurtlama günü 2-3-4 ayda bir kere oluyorsa o günü yakalamak mucizedir yani o şekilde hamile kalmak inanki çok düşük bir ihtimal....
mutlaka vardır 1-2 kişi ama onların da mucizedir 90 günde belirsiz 24 saati yakalamak demek yani bu da ancak Allah isterse olur...

aslan pençesi adet kanamasını söktürebilir bence ondan ağrın artmış olabilir canım....
bence adetin tam bitsin doktora öyle gidersin canım... tabi 3. gün hormonlarına baktıracaksan salı günü gidersin...
bence de ilaç içme kanamayı azaltır ilaç bırak söksün iyice hem kist varsa atılır canım

doğru diyorsun canımmm sanırım arslanpençesi ağrıyı artırdı ilaç içmemeye çalışacam canım ama ölüyom ağrıdan resmen.ben her ay ilaç içerdim dediğin gibi kanamayı azaltıyor bide belkide kistleri atacağıma o ilaç içerde kalmasınada sebep oluyor olabilir bunu öğrendiğim iyi olduuu.
ayyy ben gidip papatya çayımı içeyim ölecem ağrıdan resmennnnnn.offffff.

canlarımmm..
geçmişi okuyamadım..
bir ara gelip tek bakacağım sayfalara..
ben cuma kuzene gittim.. sonra tüm gün kırmızıları bekledim ve akşam saatlerinde teşrif ettiler.. belliydi gelecekleri zaten.. ama gecikince gerçekten umutlanmaya başlamıştım.. pazartesi günü için randevumu da aldım.. bakalım doktor ne diyecek..
cuma akşamı eşim çok ters taraftayım sen kal orda dedi.. bende canıma minnet zaten moral dip yapmış.. kuzenin 2.5 yaşındaki bıcırık kızı ile kafa dağıttım.. cumartesi günü de tüm gün onlarla birlikteydim.. ve dün gece çok geç saatte geldim.. nete gelemedim..
ancak fırsatım oldu..
umudumuz aralık ayına kaldı bakalım.. pazartesi yeni ayın yolu belli olur.. Allah bu yolda hepimizin sonunu hayırlı eylesin.. artık çok yoruldum ama sanırım.. böyle bir mutsuz ruhsuz hal aldım..
hadi çıkıyorum ben, çok işler var evde.. kendinize iyi bakın..
beni merak eden herkese sonsuz teşekkürler.. sizi seviyorum :KK16::KK16::KK16::KK16::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

benimde ateşim düşmeye başladı canım yalnız değilsin
artık aralık ayı için uğraşıcaz yeni ay yeni umutlar canım

seninde kaynanan problemli gibi..:KK1:

benimkiyle iyi anlaşırlar :KK1:

evet canım prolaktine gidip baktıracam bakalım bu ay dostinex kullandım düşmüşmü.bide idrar tahlili yapmasını isteyecem iltihab yada mantar varmı diye idrardan anlaşılır demi canımmm.aman özel hastaneyde bi dünya tahlil parası veriyoz ama ne yapalım herşey bebiş için.

vajinal akıntıdan örenek alıp tahlil yapar bence canım idrar da yapar 2 sini de yapar yapmazsa eğer bu dediğim vajinal kültürü de iste bence mutlaka.....benden her seferinde alırdı doktor... iltihap için..

Son düzenleme:
vajinal akıntıdan örenek alıp tahlil yapar bence canım idrar da yapar 2 sini de yapar yapmazsa eğer bu dediğim vajinal kültürü de iste bence mutlaka.....benden her seferinde alırdı doktor... iltihap için..

tamam canım çok sağol ben kaçıyorum ağrım geçerse tekrar gelirim.öpüyorum herkesii..

doğru diyorsun canımmm sanırım arslanpençesi ağrıyı artırdı ilaç içmemeye çalışacam canım ama ölüyom ağrıdan resmen.ben her ay ilaç içerdim dediğin gibi kanamayı azaltıyor bide belkide kistleri atacağıma o ilaç içerde kalmasınada sebep oluyor olabilir bunu öğrendiğim iyi olduuu.
ayyy ben gidip papatya çayımı içeyim ölecem ağrıdan resmennnnnn.offffff.

papatya çayını iç canım kalçana yün atkı falan sar... ağrına iyi gelir geç tvnin karşısına ayaklarını da uzat tamam mı?:KK54: inş azalır ağrın...
benim de sol kasığımda oluyor bir vukuat ama nedir anlayamıyorum :KK43:(
görüşürüz canım öptüm bende...

Son düzenleme:
çok heycanlıyım coookk acba cinsiyeti ne olcak saglıklımı nasıl aralık 20 sinde dier kontrolümüzz o zamana kdr iyce büyücek ama bugn biraz canm sıkkın :KK47: kayınvalidem bugun dioki işte şunun cocu oldu kaynanasının adını kodular bunun cocuu oldu kayınbabasının adını kodular bilmem ne duyuruo güya eşimde dedi iyi koydularsa koydular ne yapim bendemi koim dedi hadi beni gecte babanınn adınıdamı koymazsınız dedı esimde ne koycam kacıncı yuzyılda yasıoz boşuna beklemyin dedi.bende dedım ki torun olsada sevsek bilmem ne diodunz isim düşüncene torununa bişiler al öle kuru kuru sevmekle olmuyo babannelik dedim annem bile bir sürü şey almış dedim kadın oturmus ortada olmayan gelinlerine lif örüo sinir oldummm ne adınızı koycam cocuma kurban ederim sizi dedim içimden tabii :KK17:

boşver canım onlara ya, dengesiz dengesiz konuşup hareket ederler sonra da çok şey beklerler. Onlara gerektiği saygıyı gösterdikten sonra bebeğini hissederek mutlu olmaya çalış ve bu konuşmaları dikkate alma bile. Olmayan gelinleri olduğunda koysun onların isimlerini, anne-baba olarak siz seçersiniz bebeğinizin ismini...

esrayyy cevap yazdım sana okudun mu canım?
diğer sayfada kaldı da...
ben 20 dk ya çıkacağım netten kızlar

Son düzenleme:
gyaman yumurta çatladıktan sonraki kaçıncı günün ve ateşin çok mu düştü? :KK53:

Son düzenleme:
boşver canım onlara ya, dengesiz dengesiz konuşup hareket ederler sonra da çok şey beklerler. Onlara gerektiği saygıyı gösterdikten sonra bebeğini hissederek mutlu olmaya çalış ve bu konuşmaları dikkate alma bile. Olmayan gelinleri olduğunda koysun onların isimlerini, anne-baba olarak siz seçersiniz bebeğinizin ismini...

evett canm şimdi oturup liff ördüğü gelinleri koysunnn cocuklarına isimlerini :KK1:

aman bişi der eşim yok der üstelemess sonra sussar oturur sankı hıc o konu olmams gıbı gayet rahat bı seklde konusur bzmlee ama patladm bugn ya catlıcaktm ılk torun ya ılk torun bı corapta olsa ınsan almazmı yada oturup bısey örmesmi sonrada benden bısıler beklıolr kımse benden bıse beklmesın walla cok sukur kocam var annemler var her seyını alırız cocugumun soncta onun sülalesi burda geldklernde kendı rezil olur sorarlr cunku kaynananlar ne aldı dıe bende hıcbıse herseyı annemler ve bız aldk derm :KK1:

canım daha dur ya yeni oluşmaya başladı bebek, doğuma kadar elbet birşeyler alırlar.. benim kayınvalidem de isim yorumları yapıyor ama ben kızmıyorum iki isim koyarım artık

canım daha dur ya yeni oluşmaya başladı bebek, doğuma kadar elbet birşeyler alırlar.. benim kayınvalidem de isim yorumları yapıyor ama ben kızmıyorum iki isim koyarım artık

2 isim de güzel oluyor tabi eğer isimler birbiri ile uyumluysa ama mutlaka ayrı yazdır isimleri nüfusta canım sonra okul yaşamında sınavlarda çok zorluk olur geleceği de düşünmek gerekli de mi valla ben her şeyi düşünüyorum daha ortada bişey yok ama...

Son düzenleme:
2 isim de güzel oluyor tabi eğer isimler birbiri ile uyumluysa ama mutlaka ayrı yazdır isimleri nüfusta canım sonra okul yaşamında sınavlarda çok zorluk olur geleceği de düşünmek gerekli de mi valla ben her şeyi düşünüyorum daha ortada bişey yok ama...
tabi canım haklısın o konuda. gene de ısrarcı bir şekilde isim söylemesi benim de hoşuma gitmiyor.keşke karışmasalar.ama ne yapalım artık. tek oğlu olduğu için hevesleniyor heralde diyorum.kendi beğendiğim isimlerden de vazgeçemem, mecbur 2 isim olcak(inşallah o günleri görürsek)

iyiyim canım sağol sen nasılsın

iyi olmana çok sevindim canım
ben biraz karışığım bu günlerde senin geçen ayki ruh halin gibi sıkıntılı isteksiz yorgun :KK43:(
umarım çabuk geçer bu durum üstümden....
sol kasığıma sık sık sancılar giriyor sobanın yanında ayaklarım ısınmıyor.... metforminin bulantısı da eklendi üstüne :KK14: biraz kötüyüm yani ama katlanıyorum mecburen... bir de pazara gittim bu gün çok işler yaptım ayakta da çok kalmışım....

X