Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

gerçekten de mi kalem ucu kadar canlıda kalp atışı hatta yakında 3 cm iken vücut şekillenecek gerçekten Allah ın büyük mucizesi hamilelik ve bebek gelişimi...

inş canım görürüm o günleri inş hepimiz görürüzz hepimizz biribirimizin sewincine ortak oluruz yeni yıla hepimiz ahmiş olarak gireriz inş.

kan verdi negatif çıktı ve adeti de başlamadı üzüldü biz de üzüldük canım...
hoşgeldin...

hoşbulacaktım hamiş haberi olaydı.. neyse artık.. yine de hoşbuldum diyeyim
aylar çuvala girmedi ya.. hayırlısı..
sen nasılsın?
ben çok üşüyorum hasta olacağım sanırım.. bu akşam progestanımın son drajelerini yutacağım.. inşallah gelmez kırmızılar..

canım aman adet olma ya...
bu ay güzel umutlarla bekliyoruz seni ne diye adetten bahsettin şimdi...

benim başım ağrıyor ve kasıklarım sızlıyor yumurtlama dönemindeyim galiba...
idare ediyorum :)iyi olmana sevindim... son haplarını yut ve dua et canım....
metformine de devam ediyor musun merak ettim...

Son düzenleme:

ayy yumurtlama günleri olabilme ihtimali varsa sakın boş geçme aman..
inşallah hayırlı haber artık gelir.. vallhi her ay aynı şeyler ama bu sefer çok rahatım nedense.. bir farklıyım.. boşvermeye alıştım sanırım..

ayy bende valla tıkadım bu ay kulaklarımı ve boşverdim...
canım inan ilişkiyi bile illaki olmalı diye bakmıyorum artık o kadar rahatım yani olacağı varsa gelir diyorum....
sen bizi sevindir sana çok odaklandık hepimiz...
bebeğin gelsin artık rahmine dua ediyorum canım...

Son düzenleme:
tuncss progestanla bir metformin alımına da devam ediyor musun merak ettim? onu her durumda içiyorsun de mi gebeliğe kadar?

tuncss progestanla bir metformin alımına da devam ediyor musun merak ettim? onu her durumda içiyorsun de mi gebeliğe kadar?

ayy inşallah canımcım.. bu ay belki de bebiş geliyordur.. Allah hepimize en kısa zamanda nasip etsin..
progestanla da metformin alıyorum, metformini hiçbir koşulda bırakmıyorum. o temel ilaç sende sakın bırakma.. doktorum belki gebelikte bile bir süre kullanabiliriz demişti..

ayy gelsin tabi ya küçüğün gelsin.... az kaldı 3 güne öğrenirsin de mi? oh oh şükür...
canım ben zaten ilacı bırakmam şimdiden kilo verdim... yemek yemeyi unutsam da bu ilaç beni dirençli kıldı ben nasıl titrerdim acıkınca şimdi çok iyiyim...
bence de gebelikte de bir süre devam edilebilirmiş...
almanyada yapılan araştırmalar sonucu hamileliğin ilk 3 ayında metformin alımının düşük engellediği ve sağlıklı bebekler dünyaya geldiği kanıtlanmış internetten okumuştum..tabi pko sendromu için geçerli bu...:))

Son düzenleme:
biz kocamla film izlyeceğiz kızlar öpüyorum sizi görüşürüz
tuncss senin için ben geri sayarım sen düşünme yeterki...
kızlar geç saatte belki gelirim yine...

3-4 güne sonuç çıkar ortaya.. ben salı gününe kadar gelmemesi için duaya devam edeceğim.. eğer gelmezse bir nebze heyecanlanabilirim ama hiç belli olmaz.. bakalım nasip..
inşallah hayırlısı ile hamiş kalabilirim..
Türkiye'de de çok kullanılıyor artık metformin pkoda.. doktorla hızla öneriyorlar..
ben artık çıkıyorum canım.. azıcık kocişle zaman geçireyim sonra da uyuyacağım.. çok yorgunum..
öpüyorum çok çok

bende seni öpüyorum canım... görüşürüz sabırla bekleyelim salıyı o zaman...

kızlar sizin fikrinize ihtiyacım var öncelikle bekarım ve tedavimi size söyleyeyim. metformin kullanmaya başladım bu ay 2 ayım okuduğum ve duyduğuma göre 3 . aydan sonra adetler düzene girebilirmiş. bende 3 . aya başlayacağım. erkek arkadaşıım eczacı (hala öğrenci ama )ona metformin kullandığıımı söyledim oda böbreklerin iflas eder dedi doğum kontrola devam et dedi bundan önce doğum kontrol haplarını 6 ay kullandım bi değşiklik olmadı.doğum kontrol hapları bende kilo aldırıyor bu hastalık içinde kilo başbelası ne yapayım kızlar

metformin pko için çok etkili bi ilaç ben 6aydır kullanıyorum adetim düzene girdi 5kilo verdim böbreklere zarar verdiği konusunda kesin bi bilgim yok ama bol su ile kullanırsan bence etkisi olmaz ben öyle yapıyorum en az 8-10bardak su içiyorum

canım kilolu muydun ? bide kaçıncı aydan sonra düzene girdi?

aaa canım tam benim değerlerin varmış bende bu ilaca başlarken 57 kilodaydım şimdi 54e düştüm (doğum kontro hapları yüzünden 7 kilo almıştım). Çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için bende bırakmayacağım :)

57kiloydum şimdi 52yim 3.aydan sonra düzene girdi doktorum ilacın dozunu artırdı 850mgiçiyodum şimdi 1000lik içiyorum günde 2tane

aaa canım tam benim değerlerin varmış bende bu ilaca başlarken 57 kilodaydım şimdi 54e düştüm (doğum kontro hapları yüzünden 7 kilo almıştım). Çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için bende bırakmayacağım :)

bende 850 mg kullanıyorum sabah akşam bitane

ben de 180 liraya çektirdim benimki baya uygun olmuş öyleyse ve filmden sonraki ay sadece glifor kullandım olmadı bu da 2. ayım filmden sonra dediğiniz gibi 3-6 ay sonrası ise ben yakınım desenize :) inşallah

valla canım ben burdan okuduklarımdan o kadar korktumki nette araştırırken buldum sırf acısız dedikleri için gittim nitekimde öyle oldu sadece biraz basınç hissettim o kadar inşallah güzel sonuçlar alırsın da burda bizi sevindirsin canım Allah gönlüne göre versin...

evet canım ama epilasyonu değil lazeri tavsiye ederim aman olsunda çouklarımız hiç umrumda değil kılım tüyüm çıkmış lazerle hallederim nasıl olsa

kesinlikle suyunu tavsiye ederim canım ben suyunu kullandım hep ve iyi sonuçlar aldım biraz acıdır ama alışıyorsun tadına sabah öğle akşam çay bardağının 3/1i kadar hayıt suyu koy üstüne su ekle ve bir dikişte iç ben su koymuyordum çünkü alışmıştım tadına

selam canım bence soğan kürünü uygula sonra hayıta başlarsın canım soğanı mutlaka uygulamalısın eğer yapmadıysan ama hayıtıda kullan en az 6 ay bırakma

zaten canım çok sıkkındı ağlıyordum yazını okudum daha kötü oldum Allah en yakın zamanda sağlıklaa bebeğini kucağına versin inşallah canım
Rabbimin bize ne gibi süprizler hazırladğını bilemeyiz karşıdakine çouk verir ama canından bezdirir sana geç verir ama hayırlısıyla verir o yüzden sakın üzme kendini duanı et tedavini gör kimseyi umursama

Son düzenleme:

yaa kızlar bozmayın morallerinizi ben sizden ve paylaşımlardan dolayı çok rahatladım Rabbim isteyen herkese verir inşallah ... sizin tecrübeleriniz beni ümitlendiyor morallerinizi yüksek tutun lütfen bu hastalık hiç stresi sevmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…