Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

Hamile kalmak için bir tedavi sürecinden geçtiniz mi?

Hayır, tedavi olmadım. Hamile kalmamın çok ilginç bir hikayesi var aslında. Jinekolojik muayene olmaya gittiğimde, doktorum tüplerimde bir tıkanıklık gördüğünü ve rahim içi röntgen (HSG) çektirmemiz gerektiğini söyledi. Ben de HSG’nin nasıl bir şey olduğunu bilmediğim için hemen kabul ettim, zannettim ki normal röntgen gibi bir şey. Meğer ne kadar acı veren bir şeymiş. Bütün rahmin içine basınç veriyorlar ve rahim kanallarının açık olup olmadığına bakıyorlar. İlk denemede tüplerimden biri tıkanık çıktı, ancak bayılmadan yaptırdığım için acıya dayanamayıp, röntgeni yarıda kestirdim. Belki basınç tüm rahme yayılmamıştır diye düşünerek bir kez de bayıltılarak HSG çektirdim, sonuç yine aynı çıktı. Çocuk sahibi olabilmek için tek çözüm tüp bebek yapmaktı. Bu sırada başka bir doktora gittim, o da tüplerin tıkalı olduğunu söyledi ancak bu ay normal yollardan çocuk yapmamızı söyledi ve mucizevi bir şekilde o ay hamile kaldım. Daha önce gittiğim yerlerde tüp bebek tedavisinin yolunu yöntemini anlatır anlatmaz, elime fiyat listesini tutuşturuyorlar. Bu yüzden tüp bebek konusunun suistimal edildiğini düşünüyorum.

canm benm çok teşekkür ederim samimiyetin için sizin yanmda olmanız beni biraz daha rahatlatıyor yalnz olmadığımı hissediyorum.bu ay biraz daha farklı hissetmiştim diğer aylardan ve buda beni ne kadar umutlanmıyorum desemde umutlandırmıştı.ama hakkımızda hayırlısı olsun.

evet canm iğnelere geçicem ama ondan önce rahim filmi var.rahim filmim çekilsin ondan sonra dinlenmeyi düşünüyorum.tüplerim tıkalımı soru işaretini de kafamdan atayım sonra rahat rahat dinlenirim.ama bu dinlenme sırasında da kafama bişey takılıyo.metformine devam edeceğim bu sırada yumurtalarım mettforminle gelişse bile kendiliğinden çatlamıyo ki benm yumurtalar onu napcam?
inşallah hepimizi çok bekletmez mucizelerimiz.

canım geçen ay kullandığın çatlatma iğnesinin etkisi sürer belki bu ay da. yumurtaların çatlaması için havuç işe yarıyor diyorlardı ama bilmiyorum. birkaç hafta sonra gidip baktırırsın yumurtan var mı,çatlamış mı diye istersen. ama bence sen bunları bırak madem ki bu ay dinleneceksin,komple dinlen. bebişinin kaderinde bu ay gelmek varsa ,bu ay gelecek. yumurtan da çatır çatır çatlar kimse engel olamaz. herkesten duyuyoruz ya, kafayı boşaltınca hamile kalmışlar bir de bu şekilde dene canım. ruhun dinlensin.

canm şimdi aradım ama malesef iyi haber veremiyeceğim size.:KK43::KK43::KK43:bu ayda olmadı inşallah adetim hemen gelirde bide söktürücü içmek zorunda kalmam.

hayırlısı olsun canım sıkma o tatlı canını herkez aynı derytten müzdarip ben inanıyorumolacak ama zaman ve sabır

kızlar test yaptım pozitif çıktı ikinci çizgi silik çıktı yani hamilemiyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
çok sevindim tatlım.bende neden bu kadar bekliyorsun bak karabocugte bekleyecem diye tutturdu sonra dayanamadı yaptı sonuç pozitif çıktı diye yazmıştım.bak sende karabocug gibi dayanamamışsın ve pozitif çıktı sonuç hadi inşallah sağlıkla kucağına alırsın.bizlerede dua et tatlım.

Bu akşam aldım 1 tane.Glukofen 1000 mg günde 2 tablet alıyorum.Belki dozu fazla geliyordur dedim doktorumu aradım sakın bırakma kullanmaya devam et ,Bulunduğun ilde de birkaç test yaptırman lazım dedi.Hastanenin saçma sapan bir uygulamasından dolayı test yaptırmadım bu ayki adetimin başlamasını bekliyorum.

Bu arada bana hiç pkon var diyen olmamıştı,bulunduğum ildeki doktor ultrason ile bakarken bana pko olduğu söylendi dedim,öyle diyince tekrar baktı ve az biraz pkon var dedi.Bu ne demek oluyor anlamadım.Göremiyorlar söyleyince az biraz var diyorlar.Off of...Sadece glukofen kullanıp hamile kalan oldumu aranızda.Hoş bu ilacı kilo almamam için verdiğini söyledi doktor ama zaten ideal kilodayım.

Kızlar çok korkuyorum,çocuğa hazır değilim diyip dururken şimdi çocuk istiyorum ve bu durum çıktı karşıma.
aynen korkuyorum çocuğa hazır değilim derken şimdi olsun diye ölüyorum.4-5 öyle denedim olmadı 5 aydırda ilaçla deniyorum, rabbim tez zamanda sağlıklı çocuklar verir inşallah.

ayyyyyyyyyyyyy çok sevindim allah hayırlı etsin darısı bizim başımıza bende bu ay 2. çatlatmamı oldum 6. günüm cnm bende bi kimyasal gebelik yaşadım olmadı inşh bu tedavi sonucu oluruz hep birlikteçok sevindim senin kaçıncı çatlatman

çatlatma iğnesini bende vurdurdum günlerimiz çok yakınmış diyecektim.sonra yazmışsın yanlış hesaplamışım 4 gün diye ama oda yakın bikaç gün ara ile iyi haberleri veririz inşallah.

sabah ayrı akşam ayrı yapılmıyormu ben taze yapılması gerekiyor biliyorum keşke öle olsa benim işime gelir valla :44:
tatlım %100 eminim her programı seyrettim i.saraçoğlunun kitapta sayfasındada yazıyor kesinlikle her defasında ayrı ayrı yapılmalı.bide sakın hemen açma al tezgaha koy kapalı olarak orda ılısın sonra kapağı aç iç.hem o zamana kadarda kokusunu azaltıyor rahat içebiliyorsun.

valla sen aklıma düşürdün ben de dayanamadım yani:) ayyy çok mutluyum yaa bu gece uyuyamam herhalde allahım yılbaşına hamileler çoğalsın burda yarabbimmm
ne güzel dua tatlım inşallah yılbaşına kadar hepimiz hamile kalırız.

inş. canım ya benim bugün tam 18 günüm çatlama iğnesinden sonra normalde buğün hasta olmam lazım sabah sancıyla uyandım bu sabaha kadar hiç ağrım falan yoktu benim tutmadı sanırım bundan sonraki hedefim aşılama. senin adına çok sevindim ama sanki ben kendi hamilelelik haberini almış gibi oldum sabah okuyunca hayırlısıyla kucağına alırsın inş. bebeğini bizlerede dua et canım.
sonradan okudum değilmişsin.üzüldüm sana tatlım çünkü bende şu an aynı durumdayım istiyorumki sizlerden iyi haberler gelsin bizde umutlanalım.takmamaya çalış diyecem.hayırlısı olsun hakkımızda.

evet çok haklısın ama ben çok sık tuvalete çıkan biriyim su içmediğim halde sık sık idrara çıkarım bir bardak su içsem iki kez tuvalete taşınıyorum o yüzden biraz su içmeyi ihmal ediyorum bıktım tuvalete taşınmaktan :KK1: ama ne olursa olsun en azından 1,5 ltr su içmem lazım neyse bende kilo kaybı hiç yapmadı nede mide bulantısı benim için zaten önemli olan kaliteli yumurta oluşturması ailemde şeker hastası annanem şeker hastasıydı birde babam
az su içiyon ve çok sık w.c ye gidiyon.tatlım sende şeker hastalığı olmasın sakınnn.

canm şimdi aradım ama malesef iyi haber veremiyeceğim size.:KK43::KK43::KK43:bu ayda olmadı inşallah adetim hemen gelirde bide söktürücü içmek zorunda kalmam.
offfffffffff ya en çok sana üzüldüm tatlım.senden iyi haber gelecek sonra sırayla bizdende gelecek diye çok hevesliydimmm gerçekten çok üzüldüm.üzülme diyecem ama bende de şu an aynı duygular var diye eminimki çok üzülüyorsundur.bende bu ay değişik hisler içindeyim olacak gibi.o kadar da o hisse girmemeye çalışıyorum ama olmuyor ne yapayım.üstüne negatif sonuç gelirse yarabbim sabrınıda versin bize inşallah.benim 5 denemem birde.Ama bi yandan da şu var ya hemen bebek olur ama sağlıksız olursa, o çok daha kötü.Allah hakkımızda hayırlısını versin tatlım.sen soğan yapmışmıydın onuda yapsana tatlım dinlenecen zaten.

canm benm çok teşekkür ederim samimiyetin için sizin yanmda olmanız beni biraz daha rahatlatıyor yalnz olmadığımı hissediyorum.bu ay biraz daha farklı hissetmiştim diğer aylardan ve buda beni ne kadar umutlanmıyorum desemde umutlandırmıştı.ama hakkımızda hayırlısı olsun.

evet canm iğnelere geçicem ama ondan önce rahim filmi var.rahim filmim çekilsin ondan sonra dinlenmeyi düşünüyorum.tüplerim tıkalımı soru işaretini de kafamdan atayım sonra rahat rahat dinlenirim.ama bu dinlenme sırasında da kafama bişey takılıyo.metformine devam edeceğim bu sırada yumurtalarım mettforminle gelişse bile kendiliğinden çatlamıyo ki benm yumurtalar onu napcam?

bende aynı şeyi düşünüyom tatlım olmazsa rahim filmi çektirecem ve sadece metformin kullanacam bir nevi kafamızıda dinlemiş oluruz hem.bu arada ben incir havuç kürünüde yapacam tabi hem yumurta oluşsun hemde çatlasın diye bu kür zaten.sende incir havuç kürü yap mutlaka.

Son düzenleme:
canım bence incir kürü uygulayabilirsin çatlatmak için...
bilirim o hayalkırıklığını çok fenadır:KK43:

canım benim bildiğim incir kürü yumurta oluşturmak içindir çatlatmak içinse havuç :KK34:

canım sende böğürtlen kökü kullansana çatlatmak için gerçekten yumurta çatlatmasına yarıyor eğer başka bir sorunun yoksa hamile kalmana yardımcı olacaktır yalnız üç ay kullanman gerekiyor eğer düşünürsen yazarım sana nasıl kullanıldğını

çok sevindim tatlım.bende neden bu kadar bekliyorsun bak karabocugte bekleyecem diye tutturdu sonra dayanamadı yaptı sonuç pozitif çıktı diye yazmıştım.bak sende karabocug gibi dayanamamışsın ve pozitif çıktı sonuç hadi inşallah sağlıkla kucağına alırsın.bizlerede dua et tatlım.

aynen korkuyorum çocuğa hazır değilim derken şimdi olsun diye ölüyorum.4-5 öyle denedim olmadı 5 aydırda ilaçla deniyorum, rabbim tez zamanda sağlıklı çocuklar verir inşallah.

çatlatma iğnesini bende vurdurdum günlerimiz çok yakınmış diyecektim.sonra yazmışsın yanlış hesaplamışım 4 gün diye ama oda yakın bikaç gün ara ile iyi haberleri veririz inşallah.

tatlım %100 eminim her programı seyrettim i.saraçoğlunun kitapta sayfasındada yazıyor kesinlikle her defasında ayrı ayrı yapılmalı.bide sakın hemen açma al tezgaha koy kapalı olarak orda ılısın sonra kapağı aç iç.hem o zamana kadarda kokusunu azaltıyor rahat içebiliyorsun.

ne güzel dua tatlım inşallah yılbaşına kadar hepimiz hamile kalırız.

sonradan okudum değilmişsin.üzüldüm sana tatlım çünkü bende şu an aynı durumdayım istiyorumki sizlerden iyi haberler gelsin bizde umutlanalım.takmamaya çalış diyecem.hayırlısı olsun hakkımızda.

az su içiyon ve çok sık w.c ye gidiyon.tatlım sende şeker hastalığı olmasın sakınnn.

offfffffffff ya en çok sana üzüldüm tatlım.senden iyi haber gelecek sonra sırayla bizdende gelecek diye çok hevesliydimmm gerçekten çok üzüldüm.üzülme diyecem ama bende de şu an aynı duygular var diye eminimki çok üzülüyorsundur.bende bu ay değişik hisler içindeyim olacak gibi.o kadar da o hisse girmemeye çalışıyorum ama olmuyor ne yapayım.üstüne negatif sonuç gelirse yarabbim sabrınıda versin bize inşallah.benim 5 denemem birde.Ama bi yandan da şu var ya hemen bebek olur ama sağlıksız olursa, o çok daha kötü.Allah hakkımızda hayırlısını versin tatlım.sen soğan yapmışmıydın onuda yapsana tatlım dinlenecen zaten.

bende aynı şeyi düşünüyom tatlım olmazsa rahim filmi çektirecem ve sadece metformin kullanacam bir nevi kafamızıda dinlemiş oluruz hem.bu arada ben incir havuç kürünüde yapacam tabi hem yumurta oluşsun hemde çatlasın diye bu kür zaten.sende incir havuç kürü yap mutlaka.

bende dinledim öyle olduğnu biliyorum ama yinede arkadaşlar öyle yapıp sonuç almışlar neyse bu ay geçsinde bakalım başlıycam yine
şeker konusunda da şekerimi bir kaç kez ölçtürdüm şekerim az 70 çıkıyor ben bir kaç bardak su içsem beş kere tuvalete çıkarım durup dururken çıkmam ama biraz sıvı almam yeterli delik bardak gibi üstten doldur anında alttan çıksın :KK1::KK1:

sgl canım teslliyi burda buluyoruz destekleriniz için çok teşşekür ederim bilmediğimiz bi çok şeyide burda öğreniyoruz inş. en kısa zamanda hepimizin isteği kabul olur.

inşaallah canım benim evet sen demiştin içine doğmuş vallahi ben hala inanamıyorum ama.......

Canim cunku belirtilerin benimle ayniydi, bende de mide yanmasi olmustu yanlis hatirlamiyorsam sende de vardi :) ayni sekilde goguslerimdeki aci da vardi.tekrar hayirli olsun cnm, saglikla kucagina al insallah...

test yapmama gerek kalmadan hasta olduğumu öğrendim malesef canım :..(((

Uzulme canim olur insallah..

canım günaydın benım adetım 10'unda başladı bugun 9.gün soğan suyu da içiyorum ateş olayını nasıl yapıyorsunuz?
birde ben bundan once 35 ondan once 37 gunde regl olmuştum bakalım hayırlısı...
35 ve 37 günde bir adet gördüysen gerçi soğan suyuyla yumurtlaman önce gelir bilemeyiz ama 35-14= 21. gün yumurtluyorsun normalde ....
şimdi sen ateş düşükken 17. günden itibaren sıkı kontrol et ateşi ve düşükken ilişkiolsun... yükseldikten sonra geçmişolur yumurtlama ve bebek olmaz...

canım metmorfinle soğanı birlikte mi yapıyosun cvr dr a sormuş hatta kendi de öyle yapmış birlikte kullan ma dedi
yaptım ama ben metformini günde 1 tane içtim soğanı da günde bir büyük bardak içtim zararı olacağını düşünmedim ben... karabocuq de yapmıştı ona dokunmadı ve hamile kaldı belki tesadüf denk geldi olacağı vardı bilemeyiz ama dokunsa hamile kalamazdı...

canım yaaa ben yanlış hesap yaptım daha bugün 4. günüm ne akla hizmet 6 dediysem ayın 11 de gittiğimde büyümemişti 14 de gittiğimde iğne vuruldum ben 11 olark hesapladım ondan 6. günüm dedim canım 4. günüm yani lkaldı 12 gün :)))
4. gününse eğer canım yakın zamanda çatlamıştır senin yumurtan...
inşallah tutmuştur...

ay inşallah canım ya bugün yine aynıydı ateşim linkini vereyim ilişki günlerim 6,8,9,10,13,15,17. günler
çok ateşe takılmamak lazım canım sen içini ferah tut hiç belli olmaz inşallah yumurtlaman olmuştur ve güzel haberini alırızzz :KK16:

3781c1 Ovulation charts on FertilityFriend.com
ilişki günleri doğru denk gelmiş canım inşallah bu defa tutsun seninki yani 41 kere mi desek ne yapsak
sen inşallah bu ay hamile kal valla ben rahatlayacağım canım....çünkü çok istiyorum senin yakın zamanda bebeğine kavuşmanı biliyorum hissedebiliyorum nedenli istediğini ve bu bebeğe ne kadar çok ihtiyaç duyduğunu hissedebiliyorum yazdıklarından...
bu ay olsun inşallah aralık ayına kalmadan... doktora da gerek kalmadan :KK1:

saol bicim bilmiodum bunu bak eşimle hergün tartısıos bişe yemion nie yemion die :KK9: suyu cok içiorum zaten elimden geldigince ama süt iç diolar sütü içemiorum işte kabızlık yapıo süt bende içmiorm bende.su düşüğüde engelliomuş öyle duymştm
eşin üstüne gelmesin 4. aydan itibaren dikkat edersin şimdi önemli değil...

benim anladığım şu bu tablodan:
alttaki günlere göre adet 17. gününde yumurtlama olmuş görünüyor ancak ilişki günlerini ve akıntı günlerini işaretlemiyor musun? akıntı günlerini 16-17-18. günlere işaretlemiş olsaydın yumurtlama çizgisini çekecekti tablon...
:KK43:( :KK14: :KK50: çok üzüldüm canım keşke iyi haberini alabilseydik... neden olmadı diye düşünme... olacak biliyorum ki olacak canım... bak gribin de düzeliyor aralıkta şansın daha fazla olsun inşallah üzüldüm ne yalan söyleyim çok üzüldüm :KK50:
canım benim çok üzüldüm ben :KK43: ama biz neyin hayırlı olduğunu bilemeyiz demek ki biraz daha bekleticek bebişin..sabret canım bak hepimiz yanındayız.
sen de benim gibi iğneye geçecektin değil mi.. ben şu an dinleniyorum henüz hazır değilim iğneye.sen de bir-iki ay dinlen canım gerçekten iyi geliyor. bu arada metformine devam. inşallah mucizen gelir en yakın zamanda

ya inşallah hepimizin mucizesi gelir... :KK4: :KK43: :nazar: :KK52::KK52: yeteeeeeeeeeeeeeeer diyesi geliyor insanın vallahi bekletiyor bizim minikler....
busmai sende durum ne adet oldun mu?

Son düzenleme:
ya inşallah hepimizin mucizesi gelir... :KK4: :KK43: :nazar: :KK52::KK52: yeteeeeeeeeeeeeeeer diyesi geliyor insanın vallahi bekletiyor bizim minikler....
busmai sende durum ne adet oldun mu?
evet canım gelsin hepimizin mucizesi..
ben daha adet olmadım hafta içi giderim doktora artık poffffff

merhaba kızlar uzun süredir buraya bakamadım nasılsınız okuyamadım geriyi.son sayfaya az baktım değişiklik varmı.
bicim sen şeker hapına mı başladın

:KK43:( :KK14: :KK50: çok üzüldüm canım keşke iyi haberini alabilseydik... neden olmadı diye düşünme... olacak biliyorum ki olacak canım... bak gribin de düzeliyor aralıkta şansın daha fazla olsun inşallah üzüldüm ne yalan söyleyim çok üzüldüm :KK50:

keşke canm keşke.neden olmadı diye düşündüm evet ama düşündükçe dedim ki vakti gelmemiş demek ki.üzülüyo insan üzülüyo ama önemli olan geçmişi unutup gelecek aya odaklanmak.neden olmadı sorularındansa gelecek ay şunları yaparım diye düşünmek daha iyi geliyo.gerçekten benle üzüldüğünüzü hissediyorum ve bana güç veriyosunuz çok teşekkür edrim canm.

saol tatlm bende öyle düşünmüştm ama artk tuncss ve sen güzel haberler bekliyorum.gerçekten bende değişik hissetmiştm umutlanmıcam desemde içimde değişik bi his vardı ama yanıldı.inşallah senn hislerin yanılmaz.tabi canm inşallah hepimiz sağlıklı hamilelikler yaşarız.canm ben yazın 3 ay ara vermiştim.ozaman soğan yaptm ama bi etkisi olmadı bende.

bende aynı şeyi düşünüyom tatlım olmazsa rahim filmi çektirecem ve sadece metformin kullanacam bir nevi kafamızıda dinlemiş oluruz hem.bu arada ben incir havuç kürünüde yapacam tabi hem yumurta oluşsun hemde çatlasın diye bu kür zaten.sende incir havuç kürü yap mutlaka.[/QUOTE]

evet canm öyle düşünüyorum.bakalım hayırlısı rahim filmini çekilsinde bi rahatlıyayım.şimdi bi neden bulmaya çalışıyorumya acaba tüplerimdemi tıkanıklık var diye düşünüyorum.gerçi hiç bir sorunu olmayıp herşeyi normal olan insanlar bile bazen çok uğraşıyolar.hakkımızda hayırlısı olsun...

canım geçen ay kullandığın çatlatma iğnesinin etkisi sürer belki bu ay da. yumurtaların çatlaması için havuç işe yarıyor diyorlardı ama bilmiyorum. birkaç hafta sonra gidip baktırırsın yumurtan var mı,çatlamış mı diye istersen. ama bence sen bunları bırak madem ki bu ay dinleneceksin,komple dinlen. bebişinin kaderinde bu ay gelmek varsa ,bu ay gelecek. yumurtan da çatır çatır çatlar kimse engel olamaz. herkesten duyuyoruz ya, kafayı boşaltınca hamile kalmışlar bir de bu şekilde dene canım. ruhun dinlensin.

evet canm olmadı öyle yaptırırım gider baktırırım.komple dinlenmeyi yazın 3ay yaptım canm şimdi okadar dinlenmek istemiyorum.kafamı boşaltmayı ben hiç beceremiyorum.denedim olmadı.

hayırlısı olsun canım sıkma o tatlı canını herkez aynı derytten müzdarip ben inanıyorumolacak ama zaman ve sabır

saol canm bende inanıyorum Allah'tan ümit kesilmez.evet sabırlı olmalıyız.

canım sende böğürtlen kökü kullansana çatlatmak için gerçekten yumurta çatlatmasına yarıyor eğer başka bir sorunun yoksa hamile kalmana yardımcı olacaktır yalnız üç ay kullanman gerekiyor eğer düşünürsen yazarım sana nasıl kullanıldğını

tamam canm saol bi adet olayım rahim filmim çekilsin sonra ne yapcağıma karar vericem.ozaman sorarım canm sana teşekkürler...

canım nasıl gidiyor eskişehir yolculuğu, bngl33 maalesefki kötü haberi aldıı yaa:KK43::KK43: ona çok üzüldüm vallahi oda benim gibi bu ay farklı hissediyordu.hadi tatlım inşallah sen hamile kalırsında bizede umut olursun.

sgl canım tek teselliyi burda buluyorum zaten doktor olmazsa bidahaki adetinin 3. günü gel iğne tedavisine başlayalım demişti catlama iğnesini ikinciye yapalım diye bişe demedi.kafamda karışık aslında bu konuda

merhaba zzara,üzülme canım bak burda bir çok kişi bende dahil hayal kırıklıkları yaşamaya okadar alıştıkki,benim ilk 2 ay kolemle yumurtalaraım hiç büyümedi.sonra soğan yapıp hamile kaldım ama malesef ilaçlarla yapmışım bebek gelişmedi. bak sevinebilirsin en azından tedaviye yumurtaların cevap verebiliyor benim sana iki tavsiyem olabilir.1. si hiç ilaç kullanmadan sadece soğan suyu yap .2. si ise iğne tedavsini başla ama aşılama çoğu zaman tutmuya biliyo bilgin olsun.

bngl 33 çok zor canım biliyorum hayal kırıklığı.ama bu seni sakın umutsuzluğa düşürmesin mutlakaki zamanı var herkesin bebeği gelecek.ama biz acele ediyoruz çünkü çok isityoruz:KK30:.hepimiz aynı şeyleri paylaşıyoruz.herkes ağlama der ama canım.ağlamak insanı çok rahatlatır sanki içindeki sıkıntının tamamını gözyaşı ile dışarı atarsın. yalnzken istediğin kadar ağla ağlayınca rahatlarsın sonra karar ver azimle umutla toparlan yeniden başla.inan olacak hepimizin mniği bir gün gelecek.

evet canım gelsin hepimizin mucizesi..
ben daha adet olmadım hafta içi giderim doktora artık poffffff
canım nasıl sabrettin bu kadar umarım iyi haber alırsın... metformin içtiğimiz için ben umutluyum açıkçası... ilaca ara verme sakın... su içmeyi de ihmal etme...

Son düzenleme:
bngl33 haklısın canım önümüze bakmamız gerek üzülmek yok yola devam olacak nasıl olsa hepimizin bebeği...:KK9:

Kızlar bakın ne güzel sizinle paylaşmak istedim

"Sen dua edersin ama kabul olmuyor sanırsın!.."Ekmek almak için bir fırına gidersin,beklerken fırıncı ile bir sohbet başlar.Ve fırıncının hoşuna gidersin,hoş sohbetsin ya...Fırıncı başkalarına istediğini verip acele ile gönderir.Bu arada sen istediğini alamadığın için sıkılmaya başlarsın.Ama bilemezsin ki,fırıncı daha yeni pişmiş en güzel ekmeği verecek.....

Kızlar bakın ne güzel sizinle paylaşmak istedim

"Sen dua edersin ama kabul olmuyor sanırsın!.."Ekmek almak için bir fırına gidersin,beklerken fırıncı ile bir sohbet başlar.Ve fırıncının hoşuna gidersin,hoş sohbetsin ya...Fırıncı başkalarına istediğini verip acele ile gönderir.Bu arada sen istediğini alamadığın için sıkılmaya başlarsın.Ama bilemezsin ki,fırıncı daha yeni pişmiş en güzel ekmeği verecek.....

harika bişi bu yaaa, çok beğendim, gerçekten sabırlı olmak güzel şeyleri getiriyo beraberinde...

ilişki günleri doğru denk gelmiş canım inşallah bu defa tutsun seninki yani 41 kere mi desek ne yapsak
sen inşallah bu ay hamile kal valla ben rahatlayacağım canım....çünkü çok istiyorum senin yakın zamanda bebeğine kavuşmanı biliyorum hissedebiliyorum nedenli istediğini ve bu bebeğe ne kadar çok ihtiyaç duyduğunu hissedebiliyorum yazdıklarından...
bu ay olsun inşallah aralık ayına kalmadan... doktora da gerek kalmadan :KK1:

valla tatlım denk gelmiş olması aslında çokta önemli değil eğer Rabbim verecekse ayda bir kezde bile tutuyor biliyorsun ki inşallah zamanımız gelmiştir biz elimizden geleni yapalım da ne zaman kavuşuruz meleklerimize Allah bilir inan bana bu bebeğe çok ihtiyacım var hepimiz gibi çok yakından bildiğim için anne olamamanın nasıl zor olduğunu çok korkuyorum bu yüzden yengemin çocuğu olmadı amcamda çok istiyordu ama yengem rahminde tutamıyordu yıllarca tedavi gördüler en sonunda cocuk esirgemeden aldılar çocuklarını Rabbim isteyen herkese versin
ahhh birde aralık ayında olursa bebeğim süpriz olur bana çünkü doğumgünüm aralık ayında :)

X