Pisman olacagımı bile bile yaptım

Keşke aslında kizlik zarı diye bisey olmadığını ve onun islevinin senin seks sayacini millete ispatlama değil de vucudunu ve seni mikroplara karşı koruma olduğunu bilsen.. orda bir zar da yok ama ne yazık ki erkeğin ki namus değil de kadının ki namus oluyor. Mahçup hissetmen kötü hissetmen anlasilabilir bisi ama adam öldürmedin hırsızlık yapmadın ne utancı bu anlamadım. İleri de seni sen olduğun için biriyle evlenirsin işte ne güzel. Bunu önemseyen bir erkekle evlenme derim bir ablan olarak. Olmuş bitmiş yasamissin işte. Kendini sev bedenini sev secimlerinin arkasında dur. Pişmanlık yaşıyorsan bir daha evlilik öncesi yasamazsin tekrar o kadar. Senin kendini hor goresin varmis bence bunun üzerine eğil. Neden böyle hor görüyorum kendimi diye. Çok değerlisin unutma.

Erkekler yapınca oooo elinin kiri kadınlar yapınca tühh namızsıız(!) Herkesin kendi kararı tercihi senin vücudun bedenin senden başka kimse söz sahibi değil. Seni bakire olmadıgın için yargılayacak kabul etmeyecek birisi çıkarsa da karşına onun evlenme zaten. Şöyle açık konusıcam sürtüşerek sevişenler, aman bakireliğim bozulmasın diye b*k yolundan ilişkiyi tercih edenler evlendiklerinde "aşkım sen ilkimsin" diyip karşındakileri kandıranlar daha namuzsuz bence. Neysen osundur. Hatalarınla tercihlerinle kararlarınla sen sensin. Ayrıca bakire biriyle evlenmek isteyen erkeklerde bakire olmalı bana göre.

Yorum yaparsam hakaret edeceğim muhtemelen ! Yani zaten yüzeysel yaşıyorsunuz sorun yok da o zaman namuslu hissediyorsunuz da birleşme olunca mı namussuz oluyorsunuz! Ne şekil bi muhafazakarlık bu kafanıza göre?
Hayatınızda biri yoksa eş nişanlı sevgili vs birine ihanet etmiyorsanız istediğinizde istediğinizi yaşayın kime ne ,ailenize ne sizin cinsel hayatınızdan?

Yaptın oldu bitti geriye alamazsın bu yüzden pişman olmak için geç yaydan çıkmış ok bi kere önüne bak geçmişte yaşamıyorsun

Madem olay evlendiğinde kocana kan gösterebilmek, e o zaman gider diktirirsin bir jinekologta olur biter. Ayrıca sevmek sevişmekle masumiyetini kaybetmenin ne alakası var gerçekten mağarada mı yaşıyorsun böyle panik olup masumiyetimi kaybettim falan diyorsun aşırı ama aşırı saçma. 34 yaşına gelmişsin ömründe birliktelik yaşamamışsın kimseyi sevip sevişmemişsin şimdi de ah vah çekiyorsun kendimi buruşuncaya kadar niye saklamadım diye. Azıcık gençliğini yaşa

Ver kurtul, mezara mı götüreceksin vs gibi yorumlar gerçekten çok itici bir ağız.
Cinsellikten bahsederken en kültürlüsü bile avamlaşıyor. Halbuki cinsellik duygularla yapılan bir şey olmalı diye düşünmüştüm ama zamanla laçkalaşıyor demek ki.

Belli ki kafa olarak buna hazır değilmişsiniz, o yüzden bu noktadasınız. Sevgilinizle ilk yakınlaşmanızdan sonra da aynı duyguları hissetmişsinizdir ama belli ki alışmışsınız.
İnançlıysanız yapmayın, içiniz rahat değilse yapmayın, tutucu bir kişiliğiniz varsa yapmayın ama şu bir gerçek ki sevgilinizle zaten yaşadıklarınız da sizin kastettiğiniz masumiyeti çoktan aşmış.

Of be ne alaka her şeye de Allah'ı karıştırmayın.

Üzgünüm ama muhafazakar olmak sadece bakirelik bozdurmaktan ibaret değil bence. Yüzeysel sevişme sürtüşme vs hepsi sizin nefsinizi ailenizin o hayalini kurduğu sizin yetiştiğiniz ortamı geride bırakıyor. Kanama için değil geneli için vicdan yapın yapacaksanız. He bence hata yapmışsın farkındasın onun için tövbe et ve hayatında ki adam umarım doğru adamdır evlenirsiniz.

Katip ama aşırı ekstrem bir durum. Bak Rosa, vasiyetimdir anal... diye başlayan bir cümle yani
Uzaylılar basmıştır dünyayı, annemin kılığına girmiştir o şey. O derece anormal :)
Biz de konuşmuştuk annemle bunu ben bekarken
Komşumuzun kızı kocası uzun süreler anal ilişkiye zorladığı için oldukça hasar görmüştü, hastanede falan yatmıştı. Sonrasında boşanma davası vs. Çokça insan duymuştu mevzuyu. O olayların üstüne annemle konuşmuştuk kızım bak zararlı aman ha falan diye. Hakkımı helal etmem dememişti tabi

Adi sani bile anilmazdi

Annemin teyzesi 56 yaşında bakire hala. Ayıp, günah, “masumluk” derken turşu yaptı.. Bir de kimse madalya takmadı
Bu konuları konuşuyoruz pişman kendisi.
Hayatımı yasasaydım diyor.
Ailesi muhafazakardı baya. Onlar bile baktı evlenmiyor 40 yaşındayken , annesi dedi ki hayatını yaşa kızım. Evlenme bir sevgilin olsun yaşa gör dedi.
Şimdi kendi de diyor merak ediyorum bu yaştan sonra nasıl yapıcam diye

Anal en uç seviye bana göre, radikal bir eylem. Ablam marjinalliğin kitabını yazmış. Gelmiş burada bekaretim gitti diye ağlıyor.
Avrupa yakasındaki dilber halanin bir sözü vardı hani " ben namusun kitabını yazip duvara asmışim düzenli aralıklarla imza günü yapıyorum " o hesap işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…