Pisman olacagımı bile bile yaptım

Anal en uç seviye bana göre, radikal bir eylem. Ablam marjinalliğin kitabını yazmış. Gelmiş burada bekaretim gitti diye ağlıyor. 🤣
Aynısını düşünüyorum. Bekaret gibi cinsiyetçi bir kavramı umursamıyorum hiç. Büyük konuşmak istemiyorum ama yapmam herhalde şu eylemi(anal) hayatım boyunca.
Ama konu sahibi gibi o kadar iki yüzlü insan var ki, evlenince bakireyim diyecekler eşlerine, namussuz ilan edecekler dürüstçe yaşadıklarını inkar etmeyen kadınları, ama kendileri asıl eylem hariç her yolu denemiş olacaklar.

Anksiyetik ve fazla zeki olduğu için senaryo sıkıntısı çekmeyen bir ananın elinde büyüdüğüm için malesef bana hiç tuhaf gelmedi , yaşayan biliyor yine.
bazı yörelerde/ailelerde kadınlar cinsellikle ilgili konuşmakta çok rahat ve argo vs. konuşabiliyor olabiliyor

Kütahyalı bir arkdaşım kütahyada düğünlerde (ki düğün giysileri filan da çok teferrutlıdır bavulla gidiyorlar düğüne böyle baya geleneksel muhafazakar ortamlar) köylerde akşam kadın-kadına eğlencelerinde a.cıklı s.k li soklu maniler attıklarını ve bu manilerle hep birlikte gülüp eğlendiklerini anlatmıştı

bulgaristanda türkçe bilen romanların arasında birkaç gün geçiren bi arkdaşım (bu erkek bir de) kadınların mahallede kavga ederken kocamla s.k.tiğimi sürerim orana burana diye birbirlerine laf attıklarını filan anlatmıştı.

çok yaratıcı maniler ve küfürler duymuştum böyle

(hani bunlar böyleyken benim ennn marjinal izmirli bir kız arkadaş grubum var eğlence olsun diye bunlardan biri, bir başka bir kızın düğün öncesi eğlencesine giderken cinsel bazı oyuncaklar sipariş etmiş -hayır partiye gelecek zenci dansçı filan yok- sipariş de eve gelmiş, annesi de yakalamış, izmirli laikçi anne yıkmıştı ortalığı sen bunları ne yapıyorsun diye)

benim aile ortamımda mesela kadınları bu konuda hiç konuşması iması tavrı vs. yoktur
hani ben de hiç cinsellik yok, bu kadınların hiçbiri sevişmiyor gibi asla konuşulmamasından hiç hoşlanmıyorum ve sağlıklı da bulmuyorum ama hani işte kocasıyla neyi nasıl yapıtığını anlatan bazı tipler vardır ya, bunu uluorta anlatan ablalaları da normal bulmuyorum. şunu bir erkek yapsa toplum linç eder yahuu.

işte bunun gibi, kızına aman kızım anal sseggs yapma diyecek bir kafayı da normal bulamıyorum

Derdim bakirelik yada birine kakalanmak degil evlenmek gibi derdim de yok yada bakireligim bozuldu diye de degil..muhafazakar bir ailenin kızıyım annem bana cok güvenir ve en büyuk korkusu evlenmeden bizim biriyle birlikte olmamız ..bu anneme gore ölsen daha iyi gibi bir durum...ben aslında anneme aileme neden boyle bir sey yaptım onlar bana cok güvenirken..vicdan azabı cekip pisman olma sebebim bu..cunki ailem icin bakirelik cok onemli..ama benim icin zaten sevisip de sırf bakireligi duruyor diye namuslu olmuyor kimse
Bacım anal yaparken bunları düşünmemişsin iki damla kan gelince düşünmüşsün.
Gayet de derdin bakirelik, samimiyetsizsin.
Ya da annen anala ok? Hani marjinal bizdik?

Valla benim annem de hiç yorum bile yapmadı bu mevzular hakkında.
Bir sabah uyansak ve anal hakkında nutuk çekse önce bir bakarım dünya aynı dünya mı, paralel evrende falan mıyız. Sonra da acile falan götürürüm herhalde. :110:
Bak güzel kızım hep dürüst ol, elindeki nimetlere şükret, herkese güvenme, yardımsever ol ve asla eşinle anal ilişkiye girme. 😭

Bak güzel kızım hep dürüst ol, elindeki nimetlere şükret, herkese güvenme, yardımsever ol ve asla eşinle anal ilişkiye girme. 😭
Katip falan yazmış, bazı arkadaşlar da yazmış. Demek ki konuşuluyor böyle şeyler Margeret. :110:
Ne bileyim benim annem de düz ortalama bir Türk annesi. :KK53: Kendine mukayyet ol, beş para etmez adamlara bulaşma vs. der en fazla. Yani derdi, yaş 31 artık. Ne yapıp ne yapmayacağını daha da öğrenmediysen iflah olmazsın zaten bu saatten sonra diyor artık :KK70:
Yani bana garip geldi ne yalan söyleyeyim anneyle anal ilişki konuşmak. Bu konuda dürüst olacağım, Katibin Ruhu Katibin Ruhu kusura bakma şok içinde kıracak bir şey dediysem. :anne:

Yaşlı teyzeler gibisin hee.kolaydı o işler.
O zaman kolay olmayan ve sizin için hayat meyat meselesi yaptığınız işlere bulaşmayacaksınız. 34 yaşındaki kadının doğruyu yanlışı ayırt etme becerisi vardır. Yoksa zaten sorun vardır böyle oturur kendini yer bitirir.
Ha birisiyle sevişmesi yanlış mı? Beni orası alakadar etmez. Doğru bulmuş yapmış. Ama yok şöyle oldu böyle oldu annemin yüzüne bakamıyorum diye dramatize etmeye gerek yok. Sonucuna katlanmayacağımız şeyleri sınırsız özgürlükle yapmamalıyız bence.

bazı yörelerde/ailelerde kadınlar cinsellikle ilgili konuşmakta çok rahat ve argo vs. konuşabiliyor olabiliyor

Kütahyalı bir arkdaşım kütahyada düğünlerde (ki düğün giysileri filan da çok teferrutlıdır bavulla gidiyorlar düğüne böyle baya geleneksel muhafazakar ortamlar) köylerde akşam kadın-kadına eğlencelerinde a.cıklı s.k li soklu maniler attıklarını ve bu manilerle hep birlikte gülüp eğlendiklerini anlatmıştı

bulgaristanda türkçe bilen romanların arasında birkaç gün geçiren bi arkdaşım (bu erkek bir de) kadınların mahallede kavga ederken kocamla s.k.tiğimi sürerim orana burana diye birbirlerine laf attıklarını filan anlatmıştı.

çok yaratıcı maniler ve küfürler duymuştum böyle

(hani bunlar böyleyken benim ennn marjinal izmirli bir kız arkadaş grubum var eğlence olsun diye bunlardan biri, bir başka bir kızın düğün öncesi eğlencesine giderken cinsel bazı oyuncaklar sipariş etmiş -hayır partiye gelecek zenci dansçı filan yok- sipariş de eve gelmiş, annesi de yakalamış, izmirli laikçi anne yıkmıştı ortalığı sen bunları ne yapıyorsun diye)

benim aile ortamımda mesela kadınları bu konuda hiç konuşması iması tavrı vs. yoktur
hani ben de hiç cinsellik yok, bu kadınların hiçbiri sevişmiyor gibi asla konuşulmamasından hiç hoşlanmıyorum ve sağlıklı da bulmuyorum ama hani işte kocasıyla neyi nasıl yapıtığını anlatan bazı tipler vardır ya, bunu uluorta anlatan ablalaları da normal bulmuyorum. şunu bir erkek yapsa toplum linç eder yahuu.

işte bunun gibi, kızına aman kızım anal sseggs yapma diyecek bir kafayı da normal bulamıyorum
Annem öyle her şeyi açık açık konuşan biri değil, kimseyle cinsel hayat falan da paylaşmazdı, üstü kapalı anlatırdı bize de ama onu da kendinden örnekler vererek yapmazdı. Anksiyete olayı şaka gibi geliyor olabilir. Anlaşılmasını beklemiyorum zaten. Anal seks yapma diyen anneyi de çok anormal göremedim, asıl tü kaka ayıp diye büyütülmek büyük sıkıntı, sonra sevgilimle sürtüştük suyu elime değdi ben g.tümü elledim hamile kalır mıyım diye karın ağrısı çeken genç kızların sonu gelmiyor.

Annem öyle her şeyi açık açık konuşan biri değil, kimseyle cinsel hayat falan da paylaşmazdı, üstü kapalı anlatırdı bize de ama onu da kendinden örnekler vererek yapmazdı. Anksiyete olayı şaka gibi geliyor olabilir. Anlaşılmasını beklemiyorum zaten. Anal seks yapma diyen anneyi de çok anormal göremedim, asıl tü kaka ayıp diye büyütülmek büyük sıkıntı, sonra sevgilimle sürtüştük suyu elime değdi ben g.tümü elledim hamile kalır mıyım diye karın ağrısı çeken genç kızların sonu gelmiyor.
Keşke annelerimiz bizi azcık bilgilendirerek büyütseydi isterdim ben de. Tamam anal yapma diye çatırt diye konuya girmesinler ama en azından 18ini bekle, korunmayı ihmal etme, güvendiğin biri ile ol gibi şeyler söyleyebilselerdi isterdim.
En azından daha az travmatik olaylar yaşardı genç kızlar diye düşünüyorum.

Bir önceki konun:
benim bir miktar borcum var 20 bin kadar borcunu ödemeden evlenmem ben kimsenin borcunu odemem dedi tamm bu konuda haklı ben de dedim ki nisanda takılanlar ile borcumu öderim o ikimize yapılan bir şey diyip kesinlikle bunu kabul etmese ki tamm bu konuda haklı olabilir bir şey diyemem ...evlenmek için çalışmamı şart koşması ki ben hiç çalışmasam dahi ben ise girene kadar aldığı maaş ile çok rahat idare edebileceğimizi düşünüyorum

Bu da bu konuya verdiğin cevaplar:

evlilik sorumlulugundan hep korktum ve hep erteledim evlilik olayını
Evlenmeye mecbur etmeye calismıyorum suan evlenmek istemeyen taraf benim..o düzgün bir isim olsun istiyor gecinemeyiz diye ama ben is konusunda bir yol tutturamadım..ve evlilik masraflarinı karsilayacak bir birikimim yok hatta hic yok ..

E Esmerr89 Adamın gol diyor be güzelim :işsiz:

Keşke annelerimiz bizi azcık bilgilendirerek büyütseydi isterdim ben de. Tamam anal yapma diye çatırt diye konuya girmesinler ama en azından 18ini bekle, korunmayı ihmal etme, güvendiğin biri ile ol gibi şeyler söyleyebilselerdi isterdim.
En azından daha az travmatik olaylar yaşardı genç kızlar diye düşünüyorum.
Keşke ay kızım evlenmeden zevüşecek diye ayılıp bayılmayı bi bırakıp sağlıklı düşünselerdi azcık.

O zaman kolay olmayan ve sizin için hayat meyat meselesi yaptığınız işlere bulaşmayacaksınız. 34 yaşındaki kadının doğruyu yanlışı ayırt etme becerisi vardır. Yoksa zaten sorun vardır böyle oturur kendini yer bitirir.
Ha birisiyle sevişmesi yanlış mı? Beni orası alakadar etmez. Doğru bulmuş yapmış. Ama yok şöyle oldu böyle oldu annemin yüzüne bakamıyorum diye dramatize etmeye gerek yok. Sonucuna katlanmayacağımız şeyleri sınırsız özgürlükle yapmamalıyız bence.
Hani doğru mu düşünüyorum diye konu açmış gibime geldi ama 34 yaş da bunun için geç olduğu için yorumlar da ona göre değişik bir hâl almış.

X