Pisman olacagımı bile bile yaptım

Bu kafadaki toplumda bir tuhaf. Gerçekten muhafazakar olup veya bakireliğe önem veren kızlar sevişmiyorda. Bir halk tabiri vardır, "Davula tokmağın değmediği yer kalmamış ama davul sağlam" her şeyi yaşayıp, zar bırakanlar gerçekten namuslu mu? Veya cinselliği tam manası ile yaşayan namussuz mu? Asıl her haltı yedikten sonra bakireyim diye evlenenlerin namusu ve yalancılığı tartışılmalı.

Annenizin masum kız beklentisi hiç dokunulmamış olanlar. Bu sebepten sevişirken masum olmuyorsunuz. Aksine sevişip zarı bırakınca hem aile, hem eş adayını kandıran birisi oluyorsunuz.

Bu kafadaki toplumda bir tuhaf. Gerçekten muhafazakar olup veya bakireliğe önem veren kızlar sevişmiyorda. Bir halk tabiri vardır, "Davula tokmağın değmediği yer kalmamış ama davul sağlam" her şeyi yaşayıp, zar bırakanlar gerçekten namuslu mu? Veya cinselliği tam manası ile yaşayan namussuz mu? Asıl her haltı yedikten sonra bakireyim diye evlenenlerin namusu ve yalancılığı tartışılmalı.

Annenizin masum kız beklentisi hiç dokunulmamış olanlar. Bu sebepten sevişirken masum olmuyorsunuz. Aksine sevişip zarı bırakınca hem aile, hem eş adayını kandıran birisi oluyorsunuz.
Çok haklısın ama sen de sevişmekten halt diye bahsediyorsun.bu hatayı genelde herkes yapıyor.demek ki ne kadar zihniyet değişse de bazı kalıplar dile pelesenk oluyor.

Yav her şeyi yaşamışsın bi de bakireliğim gitti diyo. Bir de niye kanaman oluyır habire senin ya? Elim değdi kan geldi, onu yaptım kan geldi, herhalde bitmeyen bakirelik(!) sana bahşedilmiş absjslslslsndzlslsw
Ohoo daha gidiyo bir de adama da bunları anlatıp darlıyo çevrenizde böyle gerizekalılar yoksa anlamıyorsunuz ama ana tema şu kız çok namuslu çok bakire bi kan geliyo ama o da bilmiyor ne olduğunu hani öyle bakire anladın mı öğrenmeyi bile reddetmiş jdjshshshdj😂

Ohoo daha gidiyo bir de adama da bunları anlatıp darlıyo çevrenizde böyle gerizekalılar yoksa anlamıyorsunuz ama ana tema şu kız çok namuslu çok bakire bi kan geliyo ama o da bilmiyor ne olduğunu hani öyle bakire anladın mı öğrenmeyi bile reddetmiş jdjshshshdj😂
basbakire, bambakire, bapbakire

Aman ne namuslu bi anan var kesin seni çatır çutur sevişerek yapmamıştır 🧿

Cinselik diyince acayip tepkiler verenlerin de hep aklı fikri cinselikte olması 😀

Nomısss abidesi kadın anam benimmm
Benimkinin kocası olsa bile çatır çutur sevişiğinden emin değilim valla.kesin yorgan altında falan yapıp uyumuşlardır.gerçekten seks deyince tüyleri diken diken oluyor kadının.yüksek ihtimal üremek için olduğunu düşünüyordur.gerçekten çok utangaç.

Normal gören herkese beğenmedimi basmış. Konuşulmasına bile tahammülü yokken sen de yap diyorsun. 😭
👏👏👏 size göre evli olmayan insanların cinsellik yaşaması normal olabilir bana göre değil. Nasıl saygı bekliyorsanız öyle de saygı duymayı öğrenmeniz lazım. Ben ifadeleri kendi düşünceme göre seçiyorum sandım çok pardon bir daha ki sefere size sorarım 🤣🤣

Çok haklısın ama sen de sevişmekten halt diye bahsediyorsun.bu hatayı genelde herkes yapıyor.demek ki ne kadar zihniyet değişse de bazı kalıplar dile pelesenk oluyor.
Kendi aile yapısından bahsetmiş ve o aile yapısına göre bu halt yemek olmuyor mu? Seviştiğin için pişmanım demiyor ki, seviştim ailemden utanıyorum diyor. Aileyi karıştırmasa ve kendi bireysel fikri ile yanlış insanla bunu yaptım vs. Dese o zaman daha farklı.

Kendi aile yapısından bahsetmiş ve o aile yapısına göre bu halt yemek olmuyor mu? Seviştiğin için pişmanım demiyor ki, seviştim ailemden utanıyorum diyor. Aileyi karıştırmasa ve kendi bireysel fikri ile yanlış insanla bunu yaptım vs. Dese o zaman daha farklı.
Çok doğru bende bunu demek istedim muhafazakar aile demek birevi aileyi kötü göstermek demekte değil mi ben mi yanlış düşünüyorum bu konuda

Sana göre her haltı yiyip falan diye yazmak gerek.ya da parantez içinde ünlemle falan belirtmek gerek doğru ifade için.kendi düşüncen gibi anlaşılıyor.

Annemin teyzesi 56 yaşında bakire hala. Ayıp, günah, “masumluk” derken turşu yaptı.. Bir de kimse madalya takmadı
Bu konuları konuşuyoruz pişman kendisi.
Hayatımı yasasaydım diyor.
Ailesi muhafazakardı baya. Onlar bile baktı evlenmiyor 40 yaşındayken , annesi dedi ki hayatını yaşa kızım. Evlenme bir sevgilin olsun yaşa gör dedi.
Şimdi kendi de diyor merak ediyorum bu yaştan sonra nasıl yapıcam diye 😀
Amcamın kızı benden 2 yaş küçük, zamanında bastır bastır şimdi evlensin diye bekliyolar geçmiş olsun afedersin n*h evlenir o kız, erkekten tiksiniyo artık.

👏👏👏 size göre evli olmayan insanların cinsellik yaşaması normal olabilir bana göre değil. Nasıl saygı bekliyorsanız öyle de saygı duymayı öğrenmeniz lazım. Ben ifadeleri kendi düşünceme göre seçiyorum sandım çok pardon bir daha ki sefere size sorarım 🤣🤣
Tamam, unutma ama bak. 😁

Hanımlar,
dini yorum yazmayın yasak ve rica ediyorum üsluplara dikkat edin.

Keşke aslında kizlik zarı diye bisey olmadığını ve onun islevinin senin seks sayacini millete ispatlama değil de vucudunu ve seni mikroplara karşı koruma olduğunu bilsen.. orda bir zar da yok ama ne yazık ki erkeğin ki namus değil de kadının ki namus oluyor. Mahçup hissetmen kötü hissetmen anlasilabilir bisi ama adam öldürmedin hırsızlık yapmadın ne utancı bu anlamadım. İleri de seni sen olduğun için biriyle evlenirsin işte ne güzel. Bunu önemseyen bir erkekle evlenme derim bir ablan olarak. Olmuş bitmiş yasamissin işte. Kendini sev bedenini sev secimlerinin arkasında dur. Pişmanlık yaşıyorsan bir daha evlilik öncesi yasamazsin tekrar o kadar. Senin kendini hor goresin varmis bence bunun üzerine eğil. Neden böyle hor görüyorum kendimi diye. Çok değerlisin unutma.
Ben bir şey soracam vallahi meraktan sadece😅 şimdi orası mikroplardan korunmak içinmiş ya ee yırtılınca mikroptan korunamıyoruz mu yani🤔

Çok doğru bende bunu demek istedim muhafazakar aile demek birevi aileyi kötü göstermek demekte değil mi ben mi yanlış düşünüyorum bu konuda
Muhafazakar olmak bir ayıp değil, tercihtir. Dinsiz olmak, daha az inanmak,başka bir dine vs. İnanmakta ayıp değil tercihtir. Herkes, herkese saygı duymak zorunda. Ailemizi kendimiz seçmiyoruz. Ailem muhafazakar ise ve ben buna önem veriyorsam ona göre yaşarım. Ailem muhafazakar ama ben farklı isem kararlarımı kendi aldığım şekilde yaşarım. Aileye bağımlı ve baskı hissediyorsam onlara uymayan şeyi yapmam. Yetişkin olarak yaptıysamda bile göre yaptığım şeyden hayıflanmam. Hem sevişeyim, hem aileme uyayım her ikisi bir arada olmaz konu sahibi ki olmamışta.

Olmuşa Ölmüşe çare yok.Şimdi iki seçenek var ya kendini duvardan duvara vur yada kabullen.Yani ne bileyim biraz yerini değiştirsen.Yani hamile kalıp üçüz doğurup adama babalık davası açmak zorunda değilsin mesela.....Ne bileyim bu sahah uyandın beyninde tümör var 3 ay ömrün kalmış değil mesela yada evlendin aldatıldın iş yok güç yok elde var iki çocuk döndün baba evine mesela.....Bunlarla kıyasla genede bu konu bu kadar önemli olurmuydu gözünde.....Takıntı anksiyete olursun bunu kafanda suç hata diye besleyip durursan......Derdini kücumsemiyòrum sadece küçük parçalara böl ve geç artık bırak olan olmuş .....

X