Pisman olacagımı bile bile yaptım

Benim annem cinselliğin "c"si bile ucundan ima edilse utançtan ne yapacağını şaşıran bir kadın olunca garip geldi.

Aman ne namuslu bi anan var kesin seni çatır çutur sevişerek yapmamıştır

Cinselik diyince acayip tepkiler verenlerin de hep aklı fikri cinselikte olması

Nomısss abidesi kadın anam benimmm

Bende buna tav oluyorum. Her türlü naneyi yiyip sonrasında ' omo bon bokoroyom '
Yahu bakirelik sadece kan damlası mı ?
El adamının koynuna girmek masumluk ama kan gelince aman Allah'ım kötü kadın. Tüh tüh.
Namusu iki bacak arasında arayanlar iki adım öteye geçsin bi zahmet, sizinde zamanla geçer bu saçma düşünceler.
Alt tarafı seviştiniz duyanda adam böbreğinizi aldı sanacak.

Benim annem cinselliğin "c"si bile ucundan ima edilse utançtan ne yapacağını şaşıran bir kadın olunca garip geldi.
Benim annem o kadar tedirgin biri değildir, bu sabah korunma mevzusundan bahsediyorduk hatta ama annenin böyle nasihatler vermesi bana da garip geldi.

Anksiyete kolayca söyleniyor da yaşarken kolay değil. O durumdayken ne forumda laf yarıştırabilirsin ne de annene karşı savunma yapabilirsin. Direkt iptal modu bence.
Anksiyetik ve fazla zeki olduğu için senaryo sıkıntısı çekmeyen bir ananın elinde büyüdüğüm için malesef bana hiç tuhaf gelmedi , yaşayan biliyor yine.

Şu konuları yazarken neden üzerine basılır gibi ailem muhafazakar yazarlar ki eden sensin yapan sensin pişman olan sensin gelmişsin zaten kaç yaşına pişmalık sebebi olacak ne var.

Benim annem o kadar tedirgin biri değildir, bu sabah korunma mevzusundan bahsediyorduk hatta ama annenin böyle nasihatler vermesi bana da garip geldi.
Valla benim annem de hiç yorum bile yapmadı bu mevzular hakkında.
Bir sabah uyansak ve anal hakkında nutuk çekse önce bir bakarım dünya aynı dünya mı, paralel evrende falan mıyız. Sonra da acile falan götürürüm herhalde.

Acile götürün ya zaten. Keşke biz de götüreydik akıl edip.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…