Yöresel Tarif Pınar Labne Tarifler Yarışması(4.Hafta)

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Labneli Tarif '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    1.454
  • Anket Kapalı .
Başka hangi programları izliyorsun kanka bizim kanallardan :KK45:
Kanka kendi kanallarimizi izlemiyorum desem:KK53:sadece haberleri takip ediyorum:KK53:normal tv sirasi bana gelmiyor kanka🙄oglanlar gelene kadar is guc,onlar gelince cizgi film,onlar yatinca da benimki izliyor🙄🙄ben telden izliyorum.hic bir diziyi ya da programi bastan sona izleyemiyorum sabirsizim galiba:KK53:fragmanlardan falan takip ediyorum:KK53:su anda survivor izliyorum bi tek bastan sona:KK53:

Kanka kendi kanallarimizi izlemiyorum desem:KK53:sadece haberleri takip ediyorum:KK53:normal tv sirasi bana gelmiyor kanka🙄oglanlar gelene kadar is guc,onlar gelince cizgi film,onlar yatinca da benimki izliyor🙄🙄ben telden izliyorum.hic bir diziyi ya da programi bastan sona izleyemiyorum sabirsizim galiba:KK53:fragmanlardan falan takip ediyorum:KK53:su anda survivor izliyorum bi tek bastan sona:KK53:
Bende ona tam bakamadim babam çok kızardı gençken izletmezdi

BBG dokun bana Acun'un programlari falan :KK53:

Bende pek izleyemiyorum bizde de hep a2 açık cocuklae eski dizileri izliyor :))

Bak normalde uyumaz ama uyuyacagiz dedin 3umus birlikte yattık öğlen uykusuna yattı

Dün öğlen uyuduğu için gece sıkıntı çıkarttı uyumamak için karnım aç diyor ne istiyorsun dedim

Makarna dedi ...

Akşamdan vardı koydum önüne zorla 3 tane makarna yedi doydum dedi ..sırf uyumamak için karnım aç diyor 😂

Sonra yattı tabi mecbur :))
Ya en azindna konuşuyor benim çocuğum konuşsa varya ohooo dünyalar benim olur sabahlara kadar oturup sohbet ederim gerekirse haha :KK70:

Yok onu abileri soruyor en büyüğü biliyor nasıl olduğunu zaten küçük çok konuşuyor Jenna16 Jenna16 bilir maşallah çene çok 😂
En büyüğünü sen mi anlattın okuldan falan mı??..
Ay ne cevaplar veriyorsunuz bu sorulara bana da söyleyin de bir iki aklımda bulunsun

X