Yöresel Tarif Pınar Labne Tarifler Yarışması(4.Hafta)

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Labneli Tarif '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    1.454
  • Anket Kapalı .
Çocuktur,anlamaz diye bir şey yok ,bebekken bile konuşuruz biz de,algıları açık olsun diye :)Sende mi şanssızsındır?Bizim ailenin bedevisi benim,annem de onayladi

Çocuktur,anlamaz diye bir şey yok ,bebekken bile konuşuruz biz de,algıları açık olsun diye :)Sende mi şanssızsındır?Bizim ailenin bedevisi benim,annem de onayladi
Aslında şanslıyım ama başıma bir sürü şey geldikten sonra elime geçiyor
Sadece ben değilim canım:)Benim kendi ailem(kardeşler)bir şey yaşayınca hep beraber yaşıyoruz.Aynı dönemde ya yukarı çıkıyoruz,ya aşağıya iniyoruz:)

Bizde de ablamdir herşeyi aksi gider geçen masa almış kurmaya gelmislee bir bacağı çıkmamış

Zaten sağlam gelip kurulsaydi sasardim diyor

Babaminda kendinin hayatında zorlandigi zamanlar hep Kasım ayına denk gelmiş hiç sevmez o ay bir an önce çıksın diye bekler hep

Senin yine eline geçiyormuş er ya da geç,benim ellerim hep bomboş Sanki herkes elma şekeri yiyiyor,bana da sapı kalıyor,öyle düşün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…