Yöresel Tarif Pınar Labne Tarifler Yarışması(4.Hafta)

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Labneli Tarif '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    1.454
  • Anket Kapalı .
Ben sürekli hayatı anlatıyorum canım:)Yani sırası gelen gidecek misafiriz sonuçta:)
Amin canım hepimizi korusun Rabbim inşaallah:)
Cidden komik oluyor.
Geçen abim grupta mesaj atmış Malatya'da corona virüsü şüphesi olmuş ama yalanmış...Dedim olsa biz de olurdu:KK70:Haberimiz olurdu.Bir o kaldı:)
Çocuktur,anlamaz diye bir şey yok ,bebekken bile konuşuruz biz de,algıları açık olsun diye :)Sende mi şanssızsındır?Bizim ailenin bedevisi benim,annem de onayladi :KK70:

Çocuktur,anlamaz diye bir şey yok ,bebekken bile konuşuruz biz de,algıları açık olsun diye :)Sende mi şanssızsındır?Bizim ailenin bedevisi benim,annem de onayladi :KK70:
Aslında şanslıyım ama başıma bir sürü şey geldikten sonra elime geçiyor:KK70:
Sadece ben değilim canım:)Benim kendi ailem(kardeşler)bir şey yaşayınca hep beraber yaşıyoruz.Aynı dönemde ya yukarı çıkıyoruz,ya aşağıya iniyoruz:)

Bizde de ablamdir herşeyi aksi gider geçen masa almış kurmaya gelmislee bir bacağı çıkmamış

Zaten sağlam gelip kurulsaydi sasardim diyor 😂

Aslında şanslıyım ama başıma bir süür şey geldikten sonra elime geçiyor:KK70:
Sadece ben değilim canım:)Benim kendi ailem(kardeşler)bir şey yaşayınca hep beraber yaşıyoruz.Aynı dönemde ya yukarı çıkıyoruz,ya aşağıya iniyoruz:)
Babaminda kendinin hayatında zorlandigi zamanlar hep Kasım ayına denk gelmiş hiç sevmez o ay bir an önce çıksın diye bekler hep 🙄

Aslında şanslıyım ama başıma bir süür şey geldikten sonra elime geçiyor:KK70:
Senin yine eline geçiyormuş er ya da geç,benim ellerim hep bomboş 🤷🏼‍♀️Sanki herkes elma şekeri yiyiyor,bana da sapı kalıyor,öyle düşün:KK70:

X