Yöresel Tarif Pınar Labne Tarifler Yarışması(4.Hafta)

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Labneli Tarif '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    1.454
  • Anket Kapalı .
Yok canım ben kazanmadim evy baby çocuk bezi için ürün inceleme vardı o gelmiş nerdeyse benim boyum kadar uzun bir paket vardı 🙊😂
İncelemeden de mı kazaniliyorrrrrr ?????
Ben çok onemsememistim onları. Varsa böyle bir şey yayiliyim o tarafa doğruda hahaha :KK70:

İncelemeden de mı kazaniliyorrrrrr ?????
Ben çok onemsememistim onları. Varsa böyle bir şey yayiliyim o tarafa doğruda hahaha :KK70:
Evet ürün incelemede eğer secilirsen geliyor daha önce zeyiflama ürünü gitti bazi kişilere ben orda adres vermemiştim :olamaz:

.bunda bilgileri tam verdim ama bu sefer de isim ve adresleri çapraz yapmışlar :olamaz:

Valla çocuk bezi geldi ama geri gitti isim farklı diye bayağı da vardı sanırım ben 3-5 ay yeterdi 🤭

Evet ürün incelemede eğer secilirsen geliyor daha önce zeyiflama ürünü gitti bazi kişilere ben orda adres vermemiştim :olamaz:

.bunda bilgileri tam verdim ama bu sefer de isim ve adresleri çapraz yapmışlar :olamaz:

Valla çocuk bezi geldi ama geri gitti isim farklı diye bayağı da vardı sanırım ben 3-5 ay yeterdi 🤭
İyiymiş buu :KK48: nasıl seviliyorsun ki? O ürünleri bir yerde tanitman gerekmiyor mu?

İyiymiş buu :KK48: nasıl seviliyorsun ki? O ürünleri bir yerde tanitman gerekmiyor mu?
Anketi yanlışsız doldurman gerekiyor urum inceleme için bildirim geliyor anket doldurmak için sonra Burdaki ürün inceleme sayfasından yorum yapıyor sun

X