Pilav Tarifleri Pilav Tarifleri Oylama

En başarılı bulduğunuz pilav tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
Sayenizde pilav yapmayı öğrendim
Yarışmaya kadar daha ne tarifler gelecek margam bu ne ki.baksana cogaliyoruz her gun ama hakikaten guzel pilavlar varmis.benimde bilmediklerim var aralarinda öğrenmiş oldum :)

Yarışmaya kadar daha ne tarifler gelecek margam bu ne ki.baksana cogaliyoruz her gun ama hakikaten guzel pilavlar varmis.benimde bilmediklerim var aralarinda öğrenmiş oldum :)
Benim beklediğim bir tarif var sanırım onu yapan olmamış, tariflerin tamamına bakamadım, yapan olmazsa süre varsa ben yapıcam ben ben beeeeeeeeeeen

Gördüm ve kırıldım.. hakiki maklube tarifi denmiş. Bide baktım maklube yapılmamış ondan yapim dedim yazmış. . sanki taş atılıyormuş gibi..
kusura bakma istemeden seni kırmışım. amacım asla taş atmak falan değil olamaz da. sadece genelde asıl bilinen şekli bu olduğu için öyle yazdım. maklube yapılmamış demedim etlisi yoktu. ayrıntısını falan düşünmedim. neyseki başlığım düzeltilmiş.

Ben iki kere okudum. Öyle anladım ama sen kötü bir niyetim yoktu diyorsan tabiki sana inanırım. . Başarılar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…