Pilav Tarifleri Pilav Tarifleri Oylama

En başarılı bulduğunuz pilav tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
Vay canına çok güzel duruyor .Kızım bile ekrana yapıştı.Mmmmh ,çok güzel duruyor,bana da yapar mısın dedi
Allahtan bugün yedi pasta (daha doğrusu yedik,aynı böyle çikolatalı)
Kız deseydin ya annen tembel nasıl yapsın diye
Daha parça çikolatalarım var krema donsun diye bekliyorum nevroş a dedim yapalım diye ama yok istemedi

Kız deseydin ya annen tembel nasıl yapsın diye
Daha parça çikolatalarım var krema donsun diye bekliyorum nevroş a dedim yapalım diye ama yok istemedi
Bana tembel dersen ben de pasta yaptığını Ausencia ya söylerim
Kim için yaptın pastayı.Benim de yapasım var aslında.Kremayı hazır mı aldın ,yaptın mı?
Pasta aşamalarını çekseydin bari

Yarın ablamın doğum günü onun için yaptım. Yarışma yok niye çekeyim aşamasını pasta kreması kullandım üstü için, bide süt bitter üstüne
Ki uğraşacak krema ile, keki zor yaptım

Yarın ablamın doğum günü onun için yaptım. Yarışma yok niye çekeyim aşamasını pasta kreması kullandım üstü için, bide süt bitter üstüne
Ki uğraşacak krema ile, keki zor yaptım
Hayırlı kardeş,ablanın haberi var mı pasta yaptığından.
Bazen zor ,iddialı bir yeMek olduğunda çeksem mi aşamalarını,lazım olur mu diye düşündüğüm oluyor
Keki yapması zor değil ki.Ben yaparsam tiramisu için yaptığım kekle yapacağım.Çok basitti,malzemesi de az.Kremasını da geçen gün Nevoşun paylaştığı pastanın kremasından.Şimdi düşündüm ya 10 gün sonraya yaparım herhalde.

Keki yapması bin asır bana, hele sonra mutfak
Eniştem İstanbul'a gitti iş için, ablamda yarın gelecek onun için yaptım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…