Pilav Tarifleri Pilav Tarifleri Oylama

En başarılı bulduğunuz pilav tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
Vay canına çok güzel duruyor .Kızım bile ekrana yapıştı.Mmmmh ,çok güzel duruyor,bana da yapar mısın dedi:KK45:
Allahtan bugün yedi pasta (daha doğrusu yedik,aynı böyle çikolatalı)
Kız deseydin ya annen tembel nasıl yapsın diye :KK45:
Daha parça çikolatalarım var krema donsun diye bekliyorum :KK48: nevroş a dedim yapalım diye ama yok istemedi :63:

Kız deseydin ya annen tembel nasıl yapsın diye :KK45:
Daha parça çikolatalarım var krema donsun diye bekliyorum :KK48: nevroş a dedim yapalım diye ama yok istemedi :63:
Bana tembel dersen ben de pasta yaptığını Ausencia Ausencia ya söylerim :skandal:
Kim için yaptın pastayı.Benim de yapasım var aslında.Kremayı hazır mı aldın ,yaptın mı?
Pasta aşamalarını çekseydin bari :hamarat:

Bana tembel dersen ben de pasta yaptığını Ausencia Ausencia ya söylerim :skandal:
Kim için yaptın pastayı.Benim de yapasım var aslında.Kremayı hazır mı aldın ,yaptın mı?
Pasta aşamalarını çekseydin bari :hamarat:
Yarın ablamın doğum günü onun için yaptım. Yarışma yok niye çekeyim aşamasını :KK48: pasta kreması kullandım üstü için, bide süt bitter üstüne:KK53:
Ki uğraşacak krema ile, keki zor yaptım :ruh:

Yarın ablamın doğum günü onun için yaptım. Yarışma yok niye çekeyim aşamasını :KK48: pasta kreması kullandım üstü için, bide süt bitter üstüne:KK53:
Ki uğraşacak krema ile, keki zor yaptım :ruh:
Hayırlı kardeş,ablanın haberi var mı pasta yaptığından.
Bazen zor ,iddialı bir yeMek olduğunda çeksem mi aşamalarını,lazım olur mu diye düşündüğüm oluyor:KK45:
Keki yapması zor değil ki.Ben yaparsam tiramisu için yaptığım kekle yapacağım.Çok basitti,malzemesi de az.Kremasını da geçen gün Nevoşun paylaştığı pastanın kremasından.Şimdi düşündüm ya 10 gün sonraya yaparım herhalde.:KK53:

Hayırlı kardeş,ablanın haberi var mı pasta yaptığından.
Bazen zor ,iddialı bir yeMek olduğunda çeksem mi aşamalarını,lazım olur mu diye düşündüğüm oluyor:KK45:
Keki yapması zor değil ki.Ben yaparsam tiramisu için yaptığım kekle yapacağım.Çok basitti,malzemesi de az.Kremasını da geçen gün Nevoşun paylaştığı pastanın kremasından.Şimdi düşündüm ya 10 gün sonraya yaparım herhalde.:KK53:
Keki yapması bin asır bana, hele sonra mutfak :ruh:
Eniştem İstanbul'a gitti iş için, ablamda yarın gelecek onun için yaptım :KK45:

X