Philips lumia kullanan hatunlardan yardım :)

ben de çok para bayıldım şuan seansım devam ediyor ama ilerde çıkacak yine. çıktıkça gitmeyeyim evde kendim yapayım istiyorum ama kendime güvenemiyorum.

Neden guvenemiyorsun ki? Zor bişey değil. Hatta agdadan da bir merkeze gitmekten de daha kolay. Yarım saatini ayırıyorsun sadece.

Teşekkürler canım bende 2007 modelini alıyorum 250binlik atışlı 1.350tl

Ben de almayı düşündüğüm için araştırıyordum bugün 2007 modeli mediamarkta 1100 TL'ye görünüyordu bi bakın isterseniz.

Uygulama süresi; Alt bacak - 8 dk, Koltuk altı - 1 dk, Bikini çizgisi - 1 dk, Yüz bölgeleri - 1 dk, Dahili UV filtresi - Cildi UV ışınlarına karşı korur, 5 ışık enerjisi ayarı - Cildinizin türüne göre ayarlanabilir, Entegre güvenlik sistemi - İstenmeyen ışık darbelerini önler, Uygulama alanları, Vücut bölgeleri - Kollar, Bacaklar, Karın, Bikini bölgesi, Koltuk altları, Yüz bölgeleri Çene, Favoriler, Dudak üstü.

Uygulama sureleri bunlarmis.Bende alicam kiskandim 15 gunde tuyleri cikan bana yararmi acaba

Ben de almayı düşündüğüm için araştırıyordum bugün 2007 modeli mediamarkta 1100 TL'ye görünüyordu bi bakın isterseniz.
Elden ödemeyle alıyorum canım ama zaten philipsin sitesinde 1.5 bin yazıyor n11dede bin tlye var ama kart kullanmıyoruz maalesef

Elden ödemeyle alıyorum canım ama zaten philipsin sitesinde 1.5 bin yazıyor n11dede bin tlye var ama kart kullanmıyoruz maalesef

Kendi mağazalarında da aynı fiyatmış ben sitenin yalancısıyım :) Kart kullanmadığım için ben de elden alacam bugün o kadar araştırmamın üzerine bi de bu konu denk geldi artık kesin almaya karar verdim :)

kızlar hunter ablanız da (utanıp,sıkılarak)bir soru sormak istiyor.ben de sizlerden heveslenip almak istiyorum.malum yaş geçince,bu işler için kuaförlere gitmek zor geliyor.e evde kendimiz de uğraşamıyoruz.ama yıllar önce,koltuk altıma yaptırmıştım.yüzüme iğneli yaptırmıştım.sadece bikini bölgesi dediğiniz yer için alacağım.ama oğlum da bir ara omuz ve sırtında olan kılları için düşünmüştü .(gülmeyin,çocuk çok sıkıntılı bu konuda.)şimdi tek alet alıp,hijyen açısından farklı başlık alabiliyor muyuz yani hem oğlum,hem ben kullanabilir miyiz?gerçi o da evlendi gitti. şimdi gelinim de kayınvalidem ne demek istiyor diye düşünmesin?

Abla bana satan adam etrafinizdakilere bile yapabilirsiniz demisti
Hijyenik acidan bi zarari olabildigini dusunmuyorum
Genital bolge icin basligi farkli zaten o daha kucuk bi baslik
Digerleri icin buyuk basligi var

Benimde en merak ettiğim konu bu. Takip ediyorum yorumları almak istiyorum ama ya kıllar gitmez diye de şüphe duyuyorum.

Abla bana satan adam etrafinizdakilere bile yapabilirsiniz demisti
Hijyenik acidan bi zarari olabildigini dusunmuyorum
Genital bolge icin basligi farkli zaten o daha kucuk bi baslik
Digerleri icin buyuk basligi var

tamam işte onun için sormuştum da açık açık yazamamıştım ben sadece o bölge için kullanacağım.malum oğluma vermeye çekinirim aynı başlık olacaksa,eşim olsa neyse de.

Şimdi aplaa sanarsın 20 yaşındayım bende 35 yaşındayım hijyen konusunda sorun olucağını sanmam çünkü makinada kıl falan olmuyor sadece ışık atıyor temizleme bezi var bildiğim kadarıyla silersin okadar hijyenlik bi durum değil bence

bir de ben sanaldan alışveriş yapamıyorum.eski insanlarda olan dokunmadan alamama hastalığı var bende. fiyat performans oranı en uygun olan yer neresi acaba?

tamam işte onun için sormuştum da açık açık yazamamıştım ben sadece o bölge için kullanacağım.malum oğluma vermeye çekinirim aynı başlık olacaksa,eşim olsa neyse de.
Gelin ne dicek mis gibi makina gelmiş der ben olsam öyle derim

Evet iki basligi var benimkinin rahatlikla kullanabilirsin

hehehe.. oğlumdan bir yaş büyük,gelinimle aynı yaştasın...

bir de ben sanaldan alışveriş yapamıyorum.eski insanlarda olan dokunmadan alamama hastalığı var bende. fiyat performans oranı en uygun olan yer neresi acaba?
Ben izmirdeyim öz şanaldan aldım ćeyizci gibi biyer 1.350tl 24 ay ama kartla falan alıcaksan teknosa media market gibi yerlere bakabilirsin

Neden guvenemiyorsun ki? Zor bişey değil. Hatta agdadan da bir merkeze gitmekten de daha kolay. Yarım saatini ayırıyorsun sadece.

Resmen istenmeyen tüylerden kurtulma konusunda aydınlandım şu başlık altında Bibibella iyi ki açmışsın konuyu.
in vino veritas cidden işe yarıyor mu? Ten farkı, tüy farkı filan olmuyor mu? Sonra jiletle mi alman gerekiyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…