Philips lumia kullanan hatunlardan yardım :)

Bende düşündüm bu philips LAMIA hanımdan almayı ama gerçekten yok ediyorum kılı tüyü bilmiyorum.takip edeyim konuyu bakalım ne çıkacak. .:KK66:

şu atış olayını merak ediyorum. seanslık tüm vücut ortalama 1000 mı bu seans neye göre belirleniyor? hiç sormak aklıma gelmedi bikaç aydır da gidiyorum.

Tam anlamadim ne sormak istediğini. Tüm vücut bende yaklaşık 400 atış oluyordu ilk başlarda. Bölgenin genişliğine göre belirleniyor.

Tam anlamadim ne sormak istediğini. Tüm vücut bende yaklaşık 400 atış oluyordu ilk başlarda. Bölgenin genişliğine göre belirleniyor.
bahsettiğiniz 400 atış 1 seanslık atış mı?
örneğin 1500 atışlık makine 1 seansta daha fazla kullanılmıyor mu?

2006 modelini aldim
250.000 atisi var
Almisken atisi fazla olani almani oneririm
Memnunum
Tek memnuniyetsizligim sarji cabuk bitiyor
Ben 1800 liraya aldim

bahsettiğiniz 400 atış 1 seanslık atış mı?
örneğin 1500 atışlık makine 1 seansta daha fazla kullanılmıyor mu?

1500 atislik makine yok 140.000 atış benimki bi üst model 250.000 atış. Kol bacak genital koltuk altı ve bıyık bende 400 atış ediyordu. Daha fazla da kullanabilirsiniz tabi ki. Yani 140 bin atış ortalama 10 yıllık bir kullanım ömrü demek makina için.

Bacaklar uzun sürüyor mu ve her kıl için tek tek atış mi yapıyorsun?

Bir bacak ortalama 10 dakika sürüyor. Sürükleme yöntemiyle yapıyorum cihazı kaldırmadan. Her tüy için değil yaklaşık 2,5 cm2 lik bir alan bir atışa denk geliyor.

1500 atislik makine yok 140.000 atış benimki bi üst model 250.000 atış. Kol bacak genital koltuk altı ve bıyık bende 400 atış ediyordu. Daha fazla da kullanabilirsiniz tabi ki. Yani 140 bin atış ortalama 10 yıllık bir kullanım ömrü demek makina için.

Bir bacak ortalama 10 dakika sürüyor. Sürükleme yöntemiyle yapıyorum cihazı kaldırmadan. Her tüy için değil yaklaşık 2,5 cm2 lik bir alan bir atışa denk geliyor.
Bende alayim diyorum.salona gitmektense evde rahat rahat kendim hallederim.
Teşekkürler canım.

tesekkurler

Ben tavsiye ediyorum herkese. Salonlara çok para bayıldım zamanında bir süre sonra tekrar çıktı tüyler. O yüzden lumea daha kullanışlı geldi bana.
ben de çok para bayıldım şuan seansım devam ediyor ama ilerde çıkacak yine. çıktıkça gitmeyeyim evde kendim yapayım istiyorum ama kendime güvenemiyorum.

X