Philips lumia kullanan hatunlardan yardım :)

Hamileyken kullanmanın zararı varmı acaba

Atisla ilgili fikrim yok suan icin ama philips inki ipl die biliorum, ipl dense diode lazer tavsiye ederim. Kafani karistirmis olmiyim
Gerci bunu sormamistin ama olsun marifet sormadan solemekte
Ben de aradan atlayayım o halde ikisi arasındaki fark nedir bir de diode hangi markada var...tenk yu

Deli ya bacağım değil diyo :)
Benli seni :) ben gibi benlisin

1-2 haftaya alıcam bende...bir orman hatunu olaraktan :)
Benliler
Orman hatun benim asıl biliyosun regli falanda olmuyorum herzaman çok kıllıydım
Bak dün eşimle şoyle bir muhabbet oldu bacağımı seviyordu ayıptır söylemesi dediki artık kılalrın batmiyor yumuşak normalde ne kadar alırsan al batar ya

Ah
Ah bilmem mi nasıl cins cins batar...
Bende jiletten başka bişey sürmedim arttık isyandayım
Alınca senle daha çok danışalım
Bekle beni

Bibibella merhaba :) Benim de tenim beyaz kıllar siyah ve sert. Yuzum icin lazere gidiyorum sonuc aldim cene bolgemde cok serttiler zaten. Simdi butun vucut dusunuyorum ama lazere gitmektemse lumea mi alsam diyorum. Polikistik over var bende killanma yapiyor. Yakin zamanda dogum kontrol hapina baslicam zaten. Sen demissin bende de baya vardi diye ondan sormak istedim:) Ben de direkt lumea mi alsam en temizi?

Valla ben çok memnunum ama düzenli yapacaksan almalısın
Yüzümü direk traş edip alıyorum tüy gibi çıkıyorlar gençliğim o sert kıllarla uğraşmakla geçti
Pko mu ben hiç regli bile olmuyorum ama genede memnunum ha dersen ki yüzde yüz biter mi sanmıyorum da tüyleri dert etmiyorsun artık o kadar çıkmıyor şubatın 24 ünde seansa başladım tekrar birkac ay bırakmıştım dur kolumun fotosunu atayım şu anda ki

Kolum (her ne kadar bacak gibi görünsede )ve çenemin altı ikiside kılldan görünmüyordu 3 hafta falan oldu işte alalı çıkanlar bu kadar flaşlı çektim ki görünsün flaşsız görünmüyorlar :)

Eklentiler

• received_10212490468876285.jpeg
    31,8 KB · Görüntüleme: 199
  • received_10212490468636279.jpeg
    25,4 KB · Görüntüleme: 198
Bibi cok sag ol fotograflar yetti anlamama :) duzenli kullanicam tabi. Hemen arastirmalara basliyorum kolun da cok guzel kaymak gibi olmus cibil cibil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…