Philips lumia kullanan hatunlardan yardım :)

İşe yarıyor, ama ben bu işler için ideal tipim. Beyaz ten siyah ve kalın tüy. Hele bikini bölgesi bildiğin ağaç gövdesi kıvamındaydı. En hızlı etkiyi de orda gördüm. Ten rengine ve tüy kalınlığına göre değişiklik gösteriyor. İlk dört beş seansta jilete ihtiyaç duyuyorsun, sonrasında gerekmiyor.

Bikini bölgesi için ideal o zaman benim. Beyaz tenliyim ben de ama tüylerim daha önce jilet kullandığım yerlerde kalınlaştı sadece. Bacaklarım da siyah çıkar ama kalın değil galiba. Gerçi kalınlık neye göre belirleniyor onu da bilmiyorum, lazer deneyimim olmadı hiç. Korktum açıkçası, her kafadan bi ses, emin olamadım hiçbir zaman, teni karartıyor bile dediler yani...

Esas batıklar için düşündüm, çünkü bıktım artık batıklarla uğraşmaktan. Sende de olduysa bilirsin ne berbat göründüğünü beyaz ten bir bacakta... Cımbızlı epilasyon aleti yüzünden olduğunu söylemişti kuaförüm, ağdaya döndüm sonra ama düzelmedi. Jilet de geçtim, olmadı. Batıklardan nefret ediyorum.

Batıklarda işe yarar mı?

çekilin benim de sorum var
arkadaşlar sarı tüylerde etkili mi bu alet? benim koltukaltı genital lazerle bitti, bıyık ve bacak kaldı ama bacak tüylerim epey açık renkli, alex görmedi bu görür mü ki?

Canım ben en son çıkan modelini aldım sanırım 250000 atışı var özellikle en fazla olanı seçtim uzun süre kullanmak adına alıcaksan arada fiyat farkı çok değilse atış fazlası olanı tercih etmeni tavsiye ederim,ben çok memnun kaldım. Kiloluyum demişsin aradaki bağlantıyı çözemedim ama yinede atışı fazla olanı tercih etmeni tavsiye ediyorum, dostane.....

arkadaşlar sarı tüylerde etkili mi bu alet? benim koltukaltı genital lazerle bitti, bıyık ve bacak kaldı ama bacak tüylerim epey açık renkli, alex görmedi bu görür mü ki?
Canım açık tüylerde pek etkisinin olmadığını biliyorum,bende olmadı en azından...

Canım açık tüylerde pek etkisinin olmadığını biliyorum,bende olmadı en azından...

yapma ya başıma kaldı bunlar, kışın neyse de yazın makineyle de alsam ağdayla da alsam 10 güne kalmadan çıkıyorlar sarı sarı... bronzlaşınca daha da parlıyorlar, bezdim

Bende beyaz ten siyah tüye uygunum diye düşünüyorum süt beyaz olmasamda beyazım
Maalesef canım
Evet canım bende onu aldım kilo bakımındanda geniş olduğumdan daha çok kıl olduğunu düşünüyorum

Tek bi sorum var kızlar, ince tuylere etki ediyor mu?
Siyahsa etki eder canım

Aldımda pazartesi anca gelicek vermediler ki hemen kullanayım

Siyah değilse.

yapma ya başıma kaldı bunlar, kışın neyse de yazın makineyle de alsam ağdayla da alsam 10 güne kalmadan çıkıyorlar sarı sarı... bronzlaşınca daha da parlıyorlar, bezdim
Kollarıma denedim açık renk tüyü görmüyor bile canım maalesef atış yapmıyor bile 

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…