Philips lumia kullanan hatunlardan yardım :)

Bende 3 defa yaptım 15 günde bir ama çok çok dökülmedi az döküldü. Kaç kere yaptıktan sonra etkisini gösteriyo ki

kartım tıka basa dolu. bende öyle gidip elle yatırmalı yerden alcemmm
şimdiden iyi günlerden lazerlenin
Sor cicim.
Evet topik vardı.
topiğinden geliyorum
bibinin topiğini şeddmiyelim

Oo helenim gelmiş hemde tüysüz helen thanks beybi giderken alayım bıktım valla 2 3 ayda bir çıksa bile yeter benim için

Bende 3 defa yaptım 15 günde bir ama çok çok dökülmedi az döküldü. Kaç kere yaptıktan sonra etkisini gösteriyo ki

İlk 3 seferde çok bir şey bekleme zaten, ben alalı 7-8 ay oldu ama düzenli kullanamadım, ilk 4 ay falan düzenli kullandım o zaman işte azalmaya başladı, sonradan aşılama tüp bebek derken aksattım ama tedavi olmadığım dönemlerde yine kullanmaya devam ettim. Yani zaman olarak beni baz almak pek doğru fikir olmaz ama ortalama 6-7 ay bence

kartım tıka basa dolu. bende öyle gidip elle yatırmalı yerden alcemmm
şimdiden iyi günlerden lazerlenin

topiğinden geliyorum
bibinin topiğini şeddmiyelim
İstediğiniz kadar şeedebilirsiniz halka hizmet

Ehehe
Al al mucize alet diyorum ben nim gibi kıllı tüylü hatunu bebek gibi yaptı valla.
Sence küçüğü büyüğü arasına atış gücü farkı varmıdır? Bilgin varsa tabi

50 atis demek tuylerim azaldi demek mi

Tum vucutta etkili mi bıyık veya kol gibi

Bende etkili oldu tüm vücutta. Bıyık bölgesi de dahil.

Evet en son çıkanı 250bin atışı var ama tek kişiyim oda işe yararsa bin tl nerdeyse fazla para vermek istemiyorum

Yeter muhtemelen. Ben 1100 liraya almıştım, biraz daha bekleseymişim keşke.

50 atis demek tuylerim azaldi demek mi

Tüylerim bitti öylesine atıyorum demek

Lazer zararlı diyolardı diyerekten biraz kıvırayım bari
Ama cidden zararlı mı değil mi çok konuşuluyo

Canım dikkat edilmesi gereken bazı şeyler var tabi.
Mesela benlerin ve siğillerin üzerine asla atış yapmamak lazım.
Bir de hani genital bölgede mukoz tabakalara atış yapamamak lazım.. çok ağır yanıklar olabilir.
Özellikle ben üzerine atış yanık olması tehlikeli, zamanla kanseröz yapılara dönüşebiliyor. atış yapılırsa dermatolog kontrolü lazım.
Çok koyu tende de - siyahi ve melez ırklar gibi - yanık olacağından kullanılamıyor.
göz çevresinde kaş vs kullanılamıyor.
Uygulama hemen öncesi sonrası güneşe çıkmak vs önerilmiyor..
Uygulama öncesi krem de dahil herhangi bir kozmetik ürün vs uygulamak yine yanık riskini artırıyor.
Bunun dışında zaten bu cihaz ev kullanımına uygun, yani salondakiler kadar güçlü değil.
Salonlarda da kesinlikle sadece dermatologların yapması lazım.
bunlara dikkat edilirse bir zararı yok.
sevgili @SevdaCicegiinin dediği gibi diğer konuda bunları çok tartıştık, meraklılar bakabilir
Güncelleme: daha yeni başlamama rağmen çok memnunum cihazdan :)

Niye ki, ben bi taraflarimi kocama yaptiriyorum Baska ne ise yararlar cik cik cik... Suan da hamile oldugum icin altimi hic goremiyorum. Baska hamileler ne yapiyor bilmiyorum ama o isler onun yani

Ooo en sevdiğim mecbur daha fazla muhatap olicizz malum bende hamile sayılırım

Bende hep diyorum lazer milimetrik derinin altına gidiyor nasıl zarar vericek öyle birşey olsa ilk damarlarımız yanar

Ooo en sevdiğim mecbur daha fazla muhatap olicizz malum bende hamile sayılırım

Onceden o yapmak istiyordu izin vermiyordum. Simdi gun dogdu adama Yaptir gitsin. Isvicreli bilimadamlarinin yaptigi arastirmaya gore erkekler karisina epilasyon yapinca aralarindaki bag kuvvetleniyormus. (Az once totomdan uydurdum )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…