Philips lumia kullanan hatunlardan yardım :)

Bibibella

Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2010
44.672
148.898
43
Doğru yeremi açıyorum emin değilim adminler yanlış ise şimdiden özür Şimdi kızçeler ben philips lumia almaya karar verdim.
Tek ben kullanacağım 100bin atışlık (bana yeter diye düşünüyorum) küçük makinasıyla 250binlik büyük makinası arasında sadece atış farkı mı var? Bilen varsa yardımcı olabilir mi
Bide şişko bir insanım yüzölçümüm geniş yetmez diyen çıkar mı 100 bin atışlık olan için
Eşimle karar veremedik kk na sor dedi şimdiden teşkkürler

Evet kızçeler merak edenlere resim atmaya geldim.
3. Seansı yapmadan resim atayım dedim bu kolumun fotosu nekadar çıkıyor çıkmıyor siz görün

Eşim gibi bacağım sanmayın kolum şişko olduğumdan bacak gibi görünüyor olabilir
Bide dövme olan yerlere dikkat yanıyor bknz

Son düzenleme:
Memnun musunuz diye soracaksın diye hemen atladım konuya, ben memnunum diyecektim ki, soru çalışmadığım yerden geldi

Atisla ilgili fikrim yok suan icin ama philips inki ipl die biliorum, ipl dense diode lazer tavsiye ederim. Kafani karistirmis olmiyim
Gerci bunu sormamistin ama olsun marifet sormadan solemekte

ben kendime yapamazdım heralde. sen alırsan memnuniyet dereceni yaz da düşünüyorum çünkü bu konuyu.

Ben de merak ediyorum ya kullananlar ne diyorlar acaba ben de lazer e gidip oramı buramı açamıyorum aleti satın almak çok mantıklı geliyor

Ya bibi çok güldüm yüzölcümüm geniş demişsin ya,ilahi
Bende araştıriyorum bu aralar,genelde yorumlar olumlu ama emin olamadım yinede,kullanan varsa diye takipteyim bende

Gel ablana yavrum... 1.5 senedir kullanıyorum.

Ben aldığımda tek seçenek 140 bin atışlı olandı diğerinden yoktu. Mecbur onu aldık. Benim yüz ölçümü de enden değil boydan geniş. Bigün üşenmedim saydım tüm vücut tek seansta toplam 400'e yakın atış oldu. O da ilk başlarda. Şimdi toplasan 50 atış falan yapıyorumdur iki üç ayda bir. Yani yeter de artar bile.

Zaten bakma başlık değişmiyor diyenlere. Özellikle arayıp müşteri hizmetlerine sordum değişiyor. Sadece biz değiştiremiyoruz, servise göndermek gerekiyor.

Bende varda kaç günde bir yapıyosun acaba
İlk zamanlar 15-20 günde bir yapıyordum, ama tüm tüyleri dökmüyor, bir süre hastalıklı gibi oluyor yani bazı yerde tüy çıkıyor bazı yerde çıkmıyor. Zamanla onlarda çıkmamaya başladı, şuan koltukaltına ayda 1 kafi.

ama malum bölge daha uzun sürede azalıyor, hala 15 günde bir gerekiyor ama ben tüp bebek tedavisindeyim şuan o yüzden uzaktan bakışıyoruz sadece, arada bir kereden bir şey olmaz deyip alıyorum elime sonra yine bırakıyorum.

Bende bişi sorabilirmiyim
Sizin topikde vardı sanırım?

Ya bende alıcam bu aletide. kararsız kalıyorum. Taksitle bi ceyizcidende.
Takipteyim
Ben şanaldan alıcam pek uygun geldi 650tl 27tl taksitle büyüğüne 63tl taksitle bin 500 lira

Memnun musunuz diye soracaksın diye hemen atladım konuya, ben memnunum diyecektim ki, soru çalışmadığım yerden geldi
Memnuniyet önemli benim için zaten canım sağol
Olur o olur. Al sen.
Alim dimi uzanamadığın yerlere kocam yetişir ne hoş ne hoş
Ya bibi çok güldüm yüzölcümüm geniş demişsin ya,ilahi
Bende araştıriyorum bu aralar,genelde yorumlar olumlu ama emin olamadım yinede,kullanan varsa diye takipteyim bende
İnsanın kendini bilmesi ne güzel dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…