Perşembe günü sabah 8 de doğum yapıyorum...

Allah Yardimcin Olsun Canim Sağlicakla Al Inşallah Pirensini Kucağina..
Doğum Hikayeni Bekliyoruz..muckk..

vay be maaşaallah zaman geldi mi yelizcim ben şekerlik hayatım ancak böyle tanırsın çok sevindim hadi bakalım allah yardımcın olsun tatlım allahım bebegini saglıkla kucagına almayı nasip etsin inşaallah aminnnnnnnnnnnnnnnnn hadi bakalım darısı bizlere amin evet bebegin resmini beklioyruz yanicigime

yelizcim sıra sende demekki ha.zaman ne de çabuk geçti.rabbim hayırlısıyla bir avazda kurtulmak nasip etsin canım.inşallah sorunsuz bir şekilde sağlıkla oğlunu kucağına alırsın canım..dualrımız seninle canım..allaha emanet ol.....

canım hayırlı doğumların olsun , ikinizde sağ salim yeni hayatınıza adım atarsınız inşallah

darısı başımıza ve tüm isteyenlere bekleyenlere

allah yardımcın olsun sağlıkla hayırlısıyla oğlunu kucağana almayı nasip etsin rabbim.darısı başımıza

canııım kolay doğum olsun hayırlısıyla allah kurtarsın sağlıklıca bebeğini al inşallah kucagına:1hug:

Hepinizin yazısını defalarca tek tek okudum ve çok duygulandım. Hepinize çok teşekkür ederim. İnşallah söylediğiniz gibi yarın bu saatler prensim sağlıkla kollarımda olur. Sizler benim için dua ederken ben de o saatlerde sizler için dua ediyor olacağım. Allah herkesin evladını bağışlasın,hamile olanlara sağlıkla bebeklerini kucağına almayı nasip etsin ve bebek isteyen tüm arkadaşlarıma bir an önce bebek nasip etsin diye. Hepinizi çok seviyorum. Kendimi biraz toparladıktan sonra ilk işim sizlere yazmak olacak. Şimdilik hoşçakalın canım arkadaşlarım.:a015:

Yelizcim inan çok tuhaf oldum şuan.zaman nekadar çabuk geçiyor.
hayırlı ve kolay bi doğumun olur inşallah.
paşamıza iyi bak.
teyzeleri onu çok seviyor.

yelizcim efe bey e bizden çok selamlar söyle! allah sağ sağlim kucağına almayı ve huzurla sağlıkla büyütmeyi nasip etsin.haberlerini bekliyoruz

hayırlısıyla, sağlıkla, kolaylıkla kucağına alırsın bebeğini inşallah.
iyi şanslar

yelızcım ne guzel sona yaklastın artık
hayırlı dogumlar dılıyorum canım :1hug:

Allah analı babalı büyütsün inşallah bebeciği Darısı bizim başımıza artıkyerimseniben

Allah bebişinin ve senin yardımcısı olsun hayırlı haberlerini bekliyoruz darısı başımıza inşallah...

Allah yardımcın olsun canım hayırlısıyla kucağına al oğluşunu sonrada bize yaz canım güzel haberlerini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…