Perşembe günü sabah 8 de doğum yapıyorum...

yeliz dolgan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2007
508
2
Bugün son kez doktora gittim. Allah kısmet eder de bir aksilik çıkmazsa perşembe günü sabah 8 de epidural sezeryan ile oğluma, paşama, prensime kavuşacağım. Aslında hem biraz korku hem de biraz heyecan var içimde. Karnımda onun yokluğuna alışabilecekmiyim bilmiyorum. Şimdi bile o da anlamış gibi hareket ediyor. Lütfen hepiniz benim için dua edin. İnşallah sizlere doğumdan sonra yazacağım.

Hayırlısıyla oğluşunu kucağına aldığında bunların hepsini unutacaksın.Şimdi sana ne sabah olur nede perşembe çabuk gelir.ALLAH sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

Allah yardımmcın olsun canım
hayırlısıyla oğluşunu kucağına alırsın inşallah
dualarım seninle....

Ne güzel hayrlısıyla kucağın alırsın inşallah Allah bir avazda :sm_cool:kurtarsın bizlerede dua et

hadi bakalım allah kolaylık versin cnm güzel haberlerle sağlıklı bi şekilde dönersin umarım:)

Allah yardımcın olsun canım
hayırlısıyla oğluşunu kucağına alırsın inşallah
dualarım seninle...

Yelizcim sende sonunda prensine kavuşuyorsun ne güzel. Allah yardımcın olsun canım, hayırlı doğumlar diliyorum, doğum hikayeni bekliyoruz.

hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah bebişini of 3.5 ay oldu daha ama o ilk günler çok güzel

canım inşallah herşey istediğin doğrultuda gelişir allah kolaylık versinn ne güzel meleğine kavuşmana çok az kalmış

Karnındaki boşluğa çok çabuk alışacaksın, ilk gün garip oluyor, bişey eksikmiş gibi ama sonra meleğine bakınca dünyanın en güzel şeyine sahip olduğunu anlıyosun. Tebrikler canım anne olmak harika bir duygu.

hayırlı saglıklı dogumlar diliyorum hiç kork ma canım bi bakmışsın kucagında ogluşun sırası gelen doguruyor şimdi sende sıra

canımmmm artık sona geldin, vuslata son iki gün, artık sıra sendeee, allah yardımcın olsun bitanemmm, dualarım seninle şunu bilki o saatlerde senin için dua ediyor oacağım, allah yardımcın olsun, sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş, en kısa zamanda paşanın resmini ve doğum hikayeni bekliyoruz, sıra bize geliyorrrrrrrrr

yelizcim Allah yardımcın olsun.Dilerim herşey yolunda gider sağlıkla kavuşursun oğluşuna.Doğumdan sonra yaz mutlaka hatta efe'nin resminide istiyoruz.Şimdiden senide eşinide tebrik ederim canım.Bizler içinde dua et olurmu.

Allah kurtarsın canım sağlıkla git sağlıkla gel inşallah ...
Allah yardımcın olsun sevgiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…