Perşembe günü sabah 8 de doğum yapıyorum...

Bugün son kez doktora gittim. Allah kısmet eder de bir aksilik çıkmazsa perşembe günü sabah 8 de epidural sezeryan ile oğluma, paşama, prensime kavuşacağım. Aslında hem biraz korku hem de biraz heyecan var içimde. Karnımda onun yokluğuna alışabilecekmiyim bilmiyorum. Şimdi bile o da anlamış gibi hareket ediyor. Lütfen hepiniz benim için dua edin. İnşallah sizlere doğumdan sonra yazacağım.

İNŞALLAH BİR AVAZDA ALIRSIN OĞLUNU KUCAĞINA

Allah ikinizide korusun, yardımcınız olsun. İyi haberlerle dönmen dileğiyle

Veee darısı başımızaaa

allah yardımcın olsun tatlım
ne gusel kucuk prensıne kavusmana cok az bı zaman kaldı.
allah bızede bu gunlerı gostersın inş.
dogumdan sonra mutlaka bıze yaz cok merak ederız
ve bebegını bızım yerımızede kokla bol bol
:)

Bugün son kez doktora gittim. Allah kısmet eder de bir aksilik çıkmazsa perşembe günü sabah 8 de epidural sezeryan ile oğluma, paşama, prensime kavuşacağım. Aslında hem biraz korku hem de biraz heyecan var içimde. Karnımda onun yokluğuna alışabilecekmiyim bilmiyorum. Şimdi bile o da anlamış gibi hareket ediyor. Lütfen hepiniz benim için dua edin. İnşallah sizlere doğumdan sonra yazacağım.

eweettt..bugün perşembe ve saat 10:06...yeliz hayırlısıyla oğluşuna kavuşmuştur inşaallah:dance:haberlerini bekliyoruz, mevlam hayırlı, uzun ömürler versin..

InsAllah hayirlisinla kavusmusundur Allah annali babali büyümesine nasip edsin canim Allah olmayanlareda versin

X