Pcos tedavi başlangıcı bu takviyeleri alan var mı aranızda

Wish0961

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2022
707
447
24
Merhaba arkadaşlar ben 1.5 senelik evliyim ve ilk evlendiğimiz günden beri eşimle çocuk istiyoruz ama ne yazık ki ben pcos hastasıyım ve aydın kadın doğumda çocuk için tedaviye adım attık yumurta tembelliğimin de olduğunu öğrendim bu sebeple doktor bana folik asit ve vitaminler içeren bi takviye hastalığımla ilgili bir takviye ilaç olan PIKOS TABLETİ birde yumurtalarımın gelişmesi için takviye olan Plenty fert womanı verdi eşimin de erkek olanını kullanmasını istedi (eşimde bir sıkıntı yok ama biz tedaviye başlamışken iyi bir sonuç alalım diye ona da başlattık) bu takviyeleri kullanıp hamile kalan var mı yoksa bunun ardından direk klomen mi başlatıyolar yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba canım bende pcos hastasıyım bende gebe kalamiyordum 15 gün soğan kürü içtikten sonraki ay gebe kaldım dene bence yumurta tembelliği için de incir kürü yap çok faydalı

Merhaba canım bende pcos hastasıyım bende gebe kalamiyordum 15 gün soğan kürü içtikten sonraki ay gebe kaldım dene bence yumurta tembelliği için de incir kürü yap çok faydalı
Ben soğan kürünü denedim gebe kalmayı bırakın adet bile göremedim galiba hastalığım ilerlemiş durumda olduğu için etki etmedi

Olabilir 6 ay arayla yap eğer kilon varsa da bir kaç kilo indir faydası olur incir kürü Ahmet Maranki miydi İbrahim Saraçoğlu muydu tam hatırlamıyorum

Picos yazan dışındakileri kullanıyorum dogumevinde Alper bey verdi yumurta rezervi azlığı nedeniyle kullanıyorum ben hamile kalmak istiyorum kalamıyorum bunlar da işe yaramazsa sırada aşılama var

Merhaba bu takviyelere benzer vitaminler kullandım gebelik olmasa da pco /pko kaynaklı adet düzensizliğim vardı bu takviyelerle adet olmaya başladım yumurtlama gördüm filan bence gebeliğin oluşmasında çok katkısı olabilir çok kişi bunla hamile kalıyor yani markası hiç önemi yok içindekiler aynı zaten bu içindeki mesela İnositol, COQ10 bunlar çok önemli takviyelerden biri pko için

Bende bunları kullandıktan sonra düzenli adet olmaya hatta erken adet görmeye başladım inşallah olumlu sonuç alırım tüplerimin açık mı kapalı mı olduğuna bir bakılsın da rabbim bu hayırlı ayda mucize versin tüm isteyenlere inşallah

İnşallah canım amin , evet gayet etkili takviye ben normalde ilaçsiz çok zor adet olurdum çok şükür yaradı bana baya bi sabır sabır.. olcak

Bi gelişme oldu mu takviyelerle?
Yazmıştım ama anlamadınız galiba , İlaçsız adet olamıyordum ilaçsız adet oluyorum artık kiloda verince düzene oturdu. Pco da bu en büyük şey kilo ve hareketsiz yaşam zayıfsanız başka bişey her pcolu kilolu değil ama genellikle insülin direnci ile alakalı bişey zayıflayarak ve takviye kullanarak gebelik elde edilebilir

Yoo anladım adetiizin düzene girdiğini yazmışsınız bu iyi bi gelişme, ama ben hamile kalmayı kast etmiştim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…