Pcos tedavi başlangıcı bu takviyeleri alan var mı aranızda

Ben de hamile kalamadım adetlerim düzenli oluyordu bu ay 25 gün geciktim bi etki ettiğini düşünmüyorum ilaçların

Merhaba arkadaşlar ben 1.5 senelik evliyim ve ilk evlendiğimiz günden beri eşimle çocuk istiyoruz ama ne yazık ki ben pcos hastasıyım ve aydın kadın doğumda çocuk için tedaviye adım attık yumurta tembelliğimin de olduğunu öğrendim bu sebeple doktor bana folik asit ve vitaminler içeren bi takviye hastalığımla ilgili bir takviye ilaç olan PIKOS TABLETİ birde yumurtalarımın gelişmesi için takviye olan Plenty fert womanı verdi eşimin de erkek olanını kullanmasını istedi (eşimde bir sıkıntı yok ama biz tedaviye başlamışken iyi bir sonuç alalım diye ona da başlattık) bu takviyeleri kullanıp hamile kalan var mı yoksa bunun ardından direk klomen mi başlatıyolar yardımcı olursanız sevinirim.Eki Görüntüle 3197063
Merhaba 2 gün önce doktor bana da plenty fert kadin ve erkek için olanları verdi. Eczaneden aldım ve hemen o gün kullandık 1 er adet eşimle. Sonra içeriklere baktım ki ne göreyim kadında da erkekte de tüm içerikler aynı hiçbir değişiklik yok. Tek değişik olan kutu renkleri.. ne demeliyim bilmiorjm

Herkese merhaba Aydın Kadın Doğum Hastanesinde Alper Bey bana plenty fert in hem kadın hem erkek için olan tabletlerini yazdı. Aldım ve eşimle birlikte akşamına hemen kullandık. Sonra fark ettim ki her ikisinin de içerikleri,onay kodları, miligramlari vs herşey aynı. Tek fark ambalaj renkleri.. yorum yapmıyorum şu anda.. tek bir kutu alınıp birlikte kullanilabilir. Zaten pahalı bir ürün.. Neden 2 tane alıyorum

Evet arkadaşlar bende bu ilaçları kullandım fakat bi etkisini göremedim göremememle birlikte adet de göremedim ve 37gün geciktim

X