Sandviç - Kanepeler Paylaşılamayan Anlar Yarışması 2.Hafta

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Beyaz ile Paylaşılamayan An '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    374
  • Anket Kapalı .
Canım lütfen uzatmayalım kapattık bitti dedik

Canım lütfen uzatmayalım kapattık bitti dedik
Uzatan taraf ben değilim, çok kompleksli çıktı arkadaş yani teşekkür ederim yazısına rica ederim değil de ricalar yazdım diye bu ne tepkidir, cevap vermek zorundaydım kusura bakma

Uzatan taraf ben değilim, çok kompleksli çıktı arkadaş yani teşekkür ederim yazısına rica ederim değil de ricalar yazdım diye bu ne tepkidir, cevap vermek zorundaydım kusura bakma
Boşa gideceksin şimdi ne güzel yarışıyoruz ve heyecan varSenin için üzülüyorum. Yoksa tabi ki cevap vereceksiniz

Çocuksuz fotolardan biriyim ama yana yakıla çocuk aradım çekim için :) bence en mutlu an bir annenin çocuğuyla olduğu an yani eleştirin de eleştiri gibi olsun,göbek kaşıyıp,kürdan karıştırırken şuna da bi yorum sallayayım gibi değil

Gobek? kurdan ? Kuzum esin degilim ben onu genelde erkekler yapar

Her hafta ayrı polemik
Bir şey demiyoruz.Buyrun siz yapın görelim diyoruzBu sefer hatalı oluyoruz
Yani ters bir şey demiyoruz.Buyrun hodri meydan
Her mahallenin bir delisi olduğu gibi aynı
Her kategorinin beğenmeyeni var nevoşum :)
Bir kere şu yarışmaya katılan,sonuncu tarife bile eleştiri yapmaya kıyamaz,elin yolcusu ne bilsin nevoşum

Gobek? kurdan ? Kuzum esin degilim ben onu genelde erkekler yapar
Kreş gibi olur, park gibi olur , beğendiğinize oy verin geçin. Keşke ben de çocuk koysaydim. İnsanları neden kırıyorsunuz? Pınar Beyazla güzel bir an. O kişilerin güzel anı bu resimler. Sizin güzel anlarınızı da görürüz umarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…