Sandviç - Kanepeler Paylaşılamayan Anlar Yarışması 2.Hafta

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Beyaz ile Paylaşılamayan An '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    374
  • Anket Kapalı .
Artık gülüp geçsek mi🤷🏼‍♀️Yani konu çok uzadı.
Yorumlarınıza ve fikirlerinize saygı duyuyoruz.
Biz sadece sizden emeğe saygı istiyoruz.
Yani burası yemek bölümü polemiğe ne gerek var🤷🏼‍♀️
Acikcasi bende sıkıldim ama surekli alinti yapiyorlar elestirdim diye kendince laf carpitma vs yapiyorlar neden?onlara da sorun lutfen

Bu arada omlette denemedim hiç deniycem🤩🤩
Yumurta kırın içine 1 dolu kaşık pınar beyaz az tuz pul biber 1 kaşık yulaf ekleyin ince öğütülmüş olandan.. İnanamaz ınız tadına.
Elden gelen öğün olmaz o da vaktinde bulunaz demişler.2 KERE YİNE VAR YARIŞMA,BENCE SİZ DE KATILIN,ALNINIZIN AKIYLA KAPIN PINARLARI :KK53: .Her hafta 3 kişi kazanıyor 1sene beleşe pınar beyaz:KK53:
Not:Bağırmadım Caps Lock açık kalmış.
Kısmet bakalım :)

Ne cevap ama ricalar diye bir kelime yok turkhce de orjinali rica ederim dir ..

Mevzu su sizinle konusmaktan tarifi imkansiz bir mutluluk duyuyorum fakat biraz sinirler bozulmus sanirim herseye gulmek anlamsiz ,tuhaf ....ayrica siz mi? sen mi ?birini secip ordan mi devam etsek...
Ya bu kadar kompleks sizi yormuyor mu (bakın size karar vermişim rahat bir nefes alabilirsiniz). Yani güldüm diye alındınız mı gerçekten? Hemen beğenmedim e basmalar falan 😅 teşekkürler dediniz latife olsun diye ricalar yazıp güldüm, bana türkçe dersi vermeye kalkmanıza gerek yok bu konuda kimsenin beni uyarmasına gerek duymayacak kadar hassasımdır zaten ben hiç merak buyurmayınız efendim 😊
Uzatmak istemiyorum, tekrara düşüyoruz, siz en iyisi bir kahve yapıp için sinirleriniz yatışsın🌸
Ha bu arada turkhce yazmanız ironidir umarım 😅😅😅

Yumurta kırın içine 1 dolu kaşık pınar beyaz az tuz pul biber 1 kaşık yulaf ekleyin ince öğütülmüş olandan.. İnanamaz ınız tadına.

Kısmet bakalım :)
Tamamdır tarif için teşekkür ediyorum 😊🌸🌸

Ne cevap ama ricalar diye bir kelime yok turkhce de orjinali rica ederim dir ..

Mevzu su sizinle konusmaktan tarifi imkansiz bir mutluluk duyuyorum fakat biraz sinirler bozulmus sanirim herseye gulmek anlamsiz ,tuhaf ....ayrica siz mi? sen mi ?birini secip ordan mi devam etsek...
Ha birde
Orjinal değil orijinal
Herşey değil her şey
Madem güzel türkçemizden dem vurdunuz 🌸

X