Sandviç - Kanepeler Paylaşılamayan Anlar Yarışması 2.Hafta

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Beyaz ile Paylaşılamayan An '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    374
  • Anket Kapalı .
Ya bu kadar kompleks sizi yormuyor mu (bakın size karar vermişim rahat bir nefes alabilirsiniz). Yani güldüm diye alındınız mı gerçekten? Hemen beğenmedim e basmalar falan 😅 teşekkürler dediniz latife olsun diye ricalar yazıp güldüm, bana türkçe dersi vermeye kalkmanıza gerek yok bu konuda kimsenin beni uyarmasına gerek duymayacak kadar hassasımdır zaten ben hiç merak buyurmayınız efendim 😊
Uzatmak istemiyorum, tekrara düşüyoruz, siz en iyisi bir kahve yapıp için sinirleriniz yatışsın🌸
Ha bu arada turkhce yazmanız ironidir umarım 😅😅😅
Canım lütfen uzatmayalım kapattık bitti dedik🤷🏼‍♀️

Canım lütfen uzatmayalım kapattık bitti dedik🤷🏼‍♀️
Uzatan taraf ben değilim, çok kompleksli çıktı arkadaş yani teşekkür ederim yazısına rica ederim değil de ricalar yazdım diye bu ne tepkidir, cevap vermek zorundaydım kusura bakma😊

Uzatan taraf ben değilim, çok kompleksli çıktı arkadaş yani teşekkür ederim yazısına rica ederim değil de ricalar yazdım diye bu ne tepkidir, cevap vermek zorundaydım kusura bakma😊
Boşa gideceksin şimdi ne güzel yarışıyoruz ve heyecan var🤷🏼‍♀️Senin için üzülüyorum. Yoksa tabi ki cevap vereceksiniz🤷🏼‍♀️

Baskasi olma kendin ol boyle cok daha guzelsin ....

Evet alinmayin ama fikrimi belirtmek istiyorum ,ilk yarismada cocuklu fot cok tatliydi fakat burada orjinallik lazim cunku zaten o yapildi ,birbirne benziyor( Allah bagislasin hepinizin cocugunu ) kres gibi yarismami olur? yapmayin kizlar boyle
Çocuksuz fotolardan biriyim ama yana yakıla çocuk aradım çekim için :) bence en mutlu an bir annenin çocuğuyla olduğu an 🥰 yani eleştirin de eleştiri gibi olsun,göbek kaşıyıp,kürdan karıştırırken şuna da bi yorum sallayayım gibi değil 🥴

Çocuksuz fotolardan biriyim ama yana yakıla çocuk aradım çekim için :) bence en mutlu an bir annenin çocuğuyla olduğu an 🥰 yani eleştirin de eleştiri gibi olsun,göbek kaşıyıp,kürdan karıştırırken şuna da bi yorum sallayayım gibi değil 🥴
Gobek? kurdan ? Kuzum esin degilim ben onu genelde erkekler yapar

Her hafta ayrı polemik🤷🏼‍♀️
Bir şey demiyoruz.Buyrun siz yapın görelim diyoruz🤷🏼‍♀️Bu sefer hatalı oluyoruz🤷🏼‍♀️
Yani ters bir şey demiyoruz.Buyrun hodri meydan🤗
Her mahallenin bir delisi olduğu gibi aynı :KK70:
Her kategorinin beğenmeyeni var nevoşum :)
Bir kere şu yarışmaya katılan,sonuncu tarife bile eleştiri yapmaya kıyamaz,elin yolcusu ne bilsin nevoşum 😘

Gobek? kurdan ? Kuzum esin degilim ben onu genelde erkekler yapar
Kreş gibi olur, park gibi olur , beğendiğinize oy verin geçin. Keşke ben de çocuk koysaydim. İnsanları neden kırıyorsunuz? Pınar Beyazla güzel bir an. O kişilerin güzel anı bu resimler. Sizin güzel anlarınızı da görürüz umarım.

X