''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

images

images

nası gitsin .. çok sıkıcıboshayallersmile

mıçımı büyütüyom iştesempatiksalakcinni

senin nasıl gidiyo forum gezgini:eek:

nası gitsin .. çok sıkıcıboshayallersmile

mıçımı büyütüyom iştesempatiksalakcinni

senin nasıl gidiyo forum gezgini:eek:

bende öle ama allahtan oturdugum kadar büyümüyo yoksa moku yedım yanii:roflol::roflol::roflol:
he ya napim formdada adım gezıntıye cıktı heeaklinialirimsmilehihoyyytbi aksam olsada eve gitsek acıktım bide aksam ne var sende cokacimcoook

bende çok susadım yaa:ecrin_bebek:

akşama ne var bilmiyom ki.. kaynana ne yaparsa onu yicez artık:eek:

herifin gönlünü alabilirsem yemeğe çıkarız belkim.. hiç sanmıyom ama ...

rahat bişiler giyip karşılayım ben onu en iyisiaklinialirimsmile

dün akşam ladese girdik, ben kazandımkaydirigubbakcemile yemek sözü var bana:hulya:

bende çok susadım yaa:ecrin_bebek:

akşama ne var bilmiyom ki.. kaynana ne yaparsa onu yicez artık:eek:

herifin gönlünü alabilirsem yemeğe çıkarız belkim.. hiç sanmıyom ama ...

rahat bişiler giyip karşılayım ben onu en iyisiaklinialirimsmile

dün akşam ladese girdik, ben kazandımkaydirigubbakcemile yemek sözü var bana:hulya:

bence sen rahat bişiler giy karsılaaaaklinialirimsmileama oruc ne olcak:roflol::roflol::roflol:turkbayragiben kazandım banane götür de yada senın kız konusuyosa biraz baba dısarı yemek desinnn:roflol::roflol:

bende öle ama allahtan oturdugum kadar büyümüyo yoksa moku yedım yanii:roflol::roflol::roflol:
he ya napim formdada adım gezıntıye cıktı heeaklinialirimsmilehihoyyytbi aksam olsada eve gitsek acıktım bide aksam ne var sende cokacimcoook

forumda geziniyorsun ekşın bulamıyon asli :mymeka:

bence sen rahat bişiler giy karsılaaaaklinialirimsmileama oruc ne olcak:roflol::roflol::roflol:turkbayragiben kazandım banane götür de yada senın kız konusuyosa biraz baba dısarı yemek desinnn:roflol::roflol:

yok daha o kadar ilerletemedi.. baba mamammm diyo en fazla :emir_bebek:

olmazsa sen ısmarlarsın artıklaelaelaelaelae

X