''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

aslııııııııı nörüyon baacım

zapıh cinnetin:95: kankamm

KANKAA bu ara cinnetıneyelrden hiç cıkmıom tek umudum şu tatill

noluyo ya burda bensiz bir topikte geyik haaaa fıstık,zibinnn ve aslı teessüf ederim yıkıldım insan benide davet eder hıhhh

bahh bideeee tirp atıoo nen hiç gelmıyodunuzz zateeeezaten cnm sıkkınnn furmayın banaaa

sennin haberin yok muydu la valla ben karismam topic sahibesine ilet teesüflerini ben yokken topic acmis hic haberde vermemis topic acildiktan 3 ay sonra farkettim aslinin topigini

konusmaaa nen o zamanlarrr nerde eksın die gezerkene benım topiciğimi görmuyodunnn

benimde haberim yok ya nan aslıı ahh aslı teesüf ederim sanagel terkedelim burayı vıstıkımmm

bırakmayınnn terkmeyin beniii

tripkoliklerine kurban
yörü gidek cikcam zaten hindi :86:
asli kankaaagggg ay lav yu

bendee senii ne var yuuuay ne ka iğrencim yaaa

nennn hep benmii sucluyummm günah keçisi ilann etmişinizz:82:

sskop dün msnden bi iyi akşamlar demeden çıktnnaylon karı

o hep öle yaparrr kankaaaa

sskop dün msnden bi iyi akşamlar demeden çıktnnaylon karı

Ne kadar ayıp etmişim Ben unutuyorum ya genelde çıkyıorum demeyi kusura bakmakasıtlı değil alışkanlık oldu

he bak aslı öğrendi

vay anasını zhebani ben diğer topiğe sana neler yazıyorum hiç uğramıyosun gelip buralara mı takılıyosun haa takıl takıl bende gidiyomm

vay anasını zhebani ben diğer topiğe sana neler yazıyorum hiç uğramıyosun gelip buralara mı takılıyosun haa takıl takıl bende gidiyomm
kanka tripcanım benim len burası yabancı değil aslının dükkanı sende gel
selamm
evet kankamm stres msn gel hele bısı sorcammm:)

kız benım topıgı begenmıyonmuuu gel burayaaa

slmmm yafriii
kanka senin topiğe baktım baktım kimse yazmamıştı bende uğramadım çıktım:26: dünde girmedim şimdi gördüm:2:
umarım halletmişsindir

regl zamanları trip hanım oluyorum biliyosun gerçi ben her zman bi nazlıyumm amma olsunnnn

tripcan iştesanki bi sen regl oluyosunhep aynı fasci değişmemiş
regl döne:80:de mayın tarlası gibi

evet ya hep aynı ben işte olduğu gibi,dobra ama bi o kadar da nazlınapim ya benim yapım bu anamm
ya mayın tarlası falan değilimde stres naz full oluyo o zamanlar tabii:26:kanka

senin kocan yandı o zaman
aslında bende regl döneminde çekilmez oluyorum ama napim
benimde yaklaştı belim bi ağrıyo sorma olsam kurtulsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…