''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

Ya bu gece uykuma ne oldu benim ya, hep ay tutulmasından çok etkileniyorum sahi ben bu yeryüzü olaylarından neden acaba :26: neyseki yarın pazar, rahatça uyurum diyeceğim ama benimki 8 de arar uyandırır :44:

Neden acaba:26:ya ben bu ara geceleri sabaha karşı falan korkarak uyanıyorum :44:

bugün biz annemle neler olduk bir bilseniz ben nazara çok inanırım, bizim sitede nazarı çok değen bir teyze var annemin yakın arkadaşlarından, o geldi bugün bize, annemde grip bende tam ona çorba yapıp taze meyve sıkıyordum, geldi ne hayırlı evlat şu kızın diye benden falan bahsetti neyse o gitti, annemle biz pert... yemin ediyorum abartmıyorum, nasıl bir esneme, nasıl bir mide şişmesi afedersiniz kusacak gibi olmak, ya size nasıl anlatayım, 1.5 saate yakın dua okuduk azıcık hafifledik ama bu gece uyuyamamamın baş nedeni bu galiba, bazılarının çok nazarı değiyor

Ben nazara çok inanrırım kesin o kadının nazarı değmiştirrr

Allah nazarlardan saklasın gözdem bende inanarım nazara banada çok değer sen nazar değdirilmicek gibi değilsin ki maşallahın var aklın yeterAkıllı kadınları çok severim

Kafanda düşünceyle filan yatıyorsan ondan da olabilir bende rüyamda korkayım dudaklarım uçuklar

Karabasan basıyor galiba abla beni:18:

sensin oooo kuzucuğum benim anneannem rahmetli kurşun dökerdi bize, bilirmisiniz kurşun dökülme olayını

Semuşum karabasan değildir o , o öyle basmaz, sıçrayamazsın allah korusun, bence bu sıçrayarak korkarak uyanmanın sebebi, aklındaki negatif düşünceler... Dua et, içindeki temizliği koru ve yanındakilere inan , bak ozaman o iç huzuru nasıl yakalayacaksın

Öyle düşünme kafan dolu yatıyorsan ondan olabilir

sensin oooo kuzucuğum benim anneannem rahmetli kurşun dökerdi bize, bilirmisiniz kurşun dökülme olayını

Bende döktürmüştüm yıllar öncee

bende nazara çokkk inanırım gözdemcim,ilacıda dua okumaktır
evet yaa nasıl bakıyorlarsa delip geçiyorlarrrr
ben nazar duasının arapçasını ince kağıda kopyalıyordum sonrada ufak bir bez parçasını dikip
o duayı koyuyordum,çocukların omuzuna takıyordum.

Sıçrayamadığımda oluyor kaslarım kasılıyor karabasanda geliyor okuyunca gidiyor o neden acaba:26:Zaten evde bütün gün olduğumdan binbir türlü şey düşünüyorum

Demekki neymiş? ''Aşkları, acıları dertleri, tasaları boşverdim önüme bakıyorummm... Çıkarıp üzerimdeki sıkıntıları bir bir kirliye atıyorum...'' isimli gözdemtokrat felsefesini benimsiyormuşuz

Süpersin ya
Handan abla ben herşeyi çok takarım kafama herşeyi düşünürüm herşeye üzülürüm herşeyi sorgularım etrafımdaki olumsuzluklara kayıtsız kalamıyorum sanki ben düzelteceğim dünyayı

Benimde var abla, annem bizim için okudu, hatta cüzdanımdada 41 adet okunmuş çörekotu var ama genede yıldızı düşük olanların nazar alması çok oluyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…