''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

zıbındenn secmelerrr gece yarısı sohbetleiii dökülll nen:94:

oo bendde neler var bilsenben kaç kez eve attm yemeğe çağırdmpilav yaptm kupkuru oldugüzel olmuş diyip tencereyi edişarap bardağında kolaasonrada bippppppppppöptüm

bende dedım suluuu dıyedee seker atladııı cok suluu olmasınn didikarıı fenteziii yapıyo acılıııanam ne dıyom yaaa üryaa göruyom sanırımmm:78::98:

sen yarın kapıda atlarsn üstüne kapı arkası fentezisiaboo neler yazdık ablalarımız kızlarını evde yalnız bırrakmıycak

oo bendde neler var bilsenben kaç kez eve attm yemeğe çağırdmpilav yaptm kupkuru oldugüzel olmuş diyip tencereyi edişarap bardağında kolaasonrada bippppppppppöptüm

töbe uzubılalhhh len hangı ara ettın bunlarıııkızım pilav yıcenızz zamanı baska seylere ayırsanızabisen bi o demedımmı sanaaa

Zillimi dillimi aslııııııııııııııı donlarr

anamm dilliimiii:44:al işteee aslııı burdaa asıl tecrübeeee

Dişi nuri seniiiiiiiiii

baharda gelmişki fantazinin vur gözüne

Sorma sevgicimmm bizim kızlarrrr 4 mevsim böle

sen yarın kapıda atlarsn üstüne kapı arkası fentezisiaboo neler yazdık ablalarımız kızlarını evde yalnız bırrakmıycak

töbe uzubılalhhh len hangı ara ettın bunlarıııkızım pilav yıcenızz zamanı baska seylere ayırsanızabisen bi o demedımmı sanaaa

ben ederimannemgilde evden arayıp kontrol ediyo evde miyimdiyeheyt be dedim asl şimdi çıkmamzaman genişti kanke

baharda gelmişki fantazinin vur gözüne

sende az degılmısınnn ne zamandır takılıyon b,zeeee

sus nen sennnn ablalaırım kızlarııı bızım gıbı deli degıldııırablaa sakın kızlarııı evde yalnızz bırakmayınn dönuncede dolaplarınn içine bakınnn:96::83:

pilii ablayaa kal geldıııı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…