''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

zibin,biz aslıyla geçen pazar 5 dklığına da olsa görüşebildik. hacı muzundan ancak 5dk feda edebildi benim için.

kızzz bu bu gün mü söylüyonuzzzzhani fotoooooaslı muzundan 5 dakka mı ayrılabilmişşş
ama ama aslım içinn 5 dakka büyük fedakarlıkkk
çokk sevindim kızlarrrr 5 dk. da olsa görmüşsünüz birbiriniziiibir dahaki sefere inşallah daha uzunnnnnnn görüşürsünüzzzz veeee fotooo isterizzzzzz

ablacım,merhaba... inşallah bidahaki sefere daha uzun olurda görüşmemiş foto falan çekinebiliriz...
tabii aslı hanım fırsat bulursa...gerçi geldiğinde de benden çok kuzuyla ilgilenior

ayy insan onu bi mıncıklar varyaa
kanka bi sudede sen yap

kankaa yapcemm az kaldı zateeeeee

Burda enerji patlaması yaşanmış

gec kaldınn nen baska topıkteydınnn

GEÇ kaldın kuzum ...

Evet neyse Aslıya her gün olan bişey bir daha sefere inşallah

he benım libidoo heppp tavannnn

ablaa bıdahakıneee söz cekıncezz foto moto boto ne varsaaa:98:

ablacım,merhaba... inşallah bidahaki sefere daha uzun olurda görüşmemiş foto falan çekinebiliriz...
tabii aslı hanım fırsat bulursa...gerçi geldiğinde de benden çok kuzuyla ilgilenior

kuzumuuyerım ben onuu:98:bıdahakıneee senlee ılgılenıyımm

merhaba canımminşallahhh resim bekliyoruzzz:86:
şeker sey skopca philemon zhebani nerdesıız yaaaaaaaa:84::84::84: ank06

philemon burdaaaaaaaaa:111::111:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…