''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

evet kanka manyağım :86:manyadım napim bi öpcem görcek öpücük nassı oluyu
töbe ya salona girerken gözuuyla bakıyom boynu bükük sonra hazırola geçiyo

kankaggg koptum nan boynu bükük hazır ol kızımmm sen manyadın iiceee acilinden muz gerek sana

Günaydın aslı ve çetesi:76::76:

aslı ve ecetesiio çeten,in içinde sende varsın lennn

Aslının bugün muz günü:125::119:

hee laa butun kk bılıyooo artıkk

ankim pilimmm

ben geldimmm ya bide bişi sorcam topiğim falan diyolar ya topik bu sohbet yerlerimi ilk geldiğimde topiği çocuk sandım buyrun topiğime demişler. allah bağışlasın dicektimki waz gectim iyikide wazgecmişim

ben geldimmm ya bide bişi sorcam topiğim falan diyolar ya topik bu sohbet yerlerimi ilk geldiğimde topiği çocuk sandım buyrun topiğime demişler. allah bağışlasın dicektimki waz gectim iyikide wazgecmişim

ulen sabah sabah hec gülesım yoktu yaaaatabi muhabbet hep bebek oluncaa böle sanman normaldeee:86::86:ama bir kişinin actıgı sohbet amaclı konulara denıyoooo topık bebek cocuk degel yaneee

Günaydın aslı ve çetesi:76::76:
günaydın çete üyesi
manyadım kanka normal değilm ben bak:86:
yalnızlık işte olm naparsn

töbe yareppim

Selammmmm aslıııı yafrummmmmmmm ne haberrrrrr bugün pazar nan sen bliyon ne etttiniz bakalımmmm

abla kankaaa neler etmedıkkııı

günaydınnnnnn yavri kankalarımmmmm

gunaydınnn ablammmmm

Günaydınnnnnn sultannn kankammmmm

Günaydıııııııııınnnn

ömürrrrrr

aleyküm selammmm

ben dün seker seyımı gördummsudemıdeeallahımm o nasıl tatlılıkkannii mamaaa dıyooo:98:

sonunda büyük çabalar sonucu 5 dk da olsa yüzyüze görüşebildik Aslı kuzusuyla...
umarım devamı gelir.. muzundan vakit kalırsa tabii bize.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…