''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

benımkıyle aramız bozuldu ne oldu bılmıyom nazar oldu sanırım onu cok kırdım cokk dilim kopatdı keske:KK50:ama pişmanlık su an için fayda vermıyooo:KK43::KK43::KK43:

asloş naber kıssss? moralin bozulmuş. bazen insan istemeden bazı şeyler söylüyor işte. sıkma canını düzelir olur böyle şeyler. gönlünü alırsın. ben iyiyim oğluşu büyütüyorum. 3 hafta sonra işe başlıycam. cemroş yok bugün görüşürsen selam söyle öpüyorum.

asloş naber kıssss? moralin bozulmuş. bazen insan istemeden bazı şeyler söylüyor işte. sıkma canını düzelir olur böyle şeyler. gönlünü alırsın. ben iyiyim oğluşu büyütüyorum. 3 hafta sonra işe başlıycam. cemroş yok bugün görüşürsen selam söyle öpüyorum.

bilmıyorum affedermı benı:KK43::KK43:dua et bana oglus napıyo ıyımı:KK31:olur sölerım

Aslııııııııııııııııııı nirdesin kızzzzz sennnnnnnnn :KK22:

Şeker kızdan haberin varmı yaaa dün msn den mesaj attım cumartesi bululşma varya haber edeyim dedimmm cevap gelmemişşş eğer denk gelirsen msn den bana yazsın

:KK43:
Noldu canım ya hayırdır üzüldüm düzelir inşallah:KK59:

cnıı nı sıktmmm kalbını kırdım konusmuyo benımlee bende agla agahal oldumm yaaaa:KK43:

Aslııııııııııııııııııı nirdesin kızzzzz sennnnnnnnn :KK22:

Şeker kızdan haberin varmı yaaa dün msn den mesaj attım cumartesi bululşma varya haber edeyim dedimmm cevap gelmemişşş eğer denk gelirsen msn den bana yazsın

abla yaaaa cok ktüyümm ckk:KK59:

:KK43:

cnıı nı sıktmmm kalbını kırdım konusmuyo benımlee bende agla agahal oldumm yaaaa:KK43:

abla yaaaa cok ktüyümm ckk:KK59:

Hayrola ya atıştınız mı seninkiyleeee konuşun öpüşün sarılın bakalım düzelir canım merak etme sen :KK70:

Neden öyle yaptın canım özür dilesen:KK5:

Ömürcümmm ne haber tatlımmm :KK19:

X