''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

:KK28:
Neden be kaç gündür:84::84:
Dünü anlat:94::94::KK60:

ananeme kızdım cokk üzdü beniiii:KK5:

halvette olmaz bugun haftabaşı En Büyük KK

neden hafta başı yasakmııı:KK23::KK23:

olan olduuu:KK52::KK52:

Halvet günü:94::KK60::KK60::KK60:

En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

vallamıııııı :KK52: aslı noldu dünn anlat :KK23::KK23:

vallamı dıyo yaaaa:KK61::KK61:ne sandınnn oooo:98::78::86:

buraya yazımda abla kankalarımda okusunn

:KK43:ben ananemde kalıyorum yaa arkamdan konusmussss:85:bi sürü duydum cok üzüldümm:KK31:yanii cok da tuhafıma gıttıı zaten emanet gibiyim evde bideduydum iice rahatsız olsumm:KK4:ben hergun banyo yapıyomusum kii cekındıgımden yapmıyorum bilee :KK47:sonra dagınıkmısımm :KK53:daha vs bisürü seyy işyerınden gec cıkıyom gec gıydomusmm:44:herseyı sıkayet etmşş cok canım sıkıldıı:KK50:

:KK43:ben ananemde kalıyorum yaa arkamdan konusmussss:85:bi sürü duydum cok üzüldümm:KK31:yanii cok da tuhafıma gıttıı zaten emanet gibiyim evde bideduydum iice rahatsız olsumm:KK4:ben hergun banyo yapıyomusum kii cekındıgımden yapmıyorum bilee :KK47:sonra dagınıkmısımm :KK53:daha vs bisürü seyy işyerınden gec cıkıyom gec gıydomusmm:44:herseyı sıkayet etmşş cok canım sıkıldıı:KK50:

Tatlım anneannen niye öyle davranıyor ya ne olmuş banyo ettiysen torunu değil misin yani çok üzüldüm canım emanet gibisin ha:KK43::KK43:Ah bu anneler ah:KK43:Annenin yanında kalamazsın demi:KK59:

Tatlım anneannen niye öyle davranıyor ya ne olmuş banyo ettiysen torunu değil misin yani çok üzüldüm canım emanet gibisin ha:KK43::KK43:Ah bu anneler ah:KK43:Annenin yanında kalamazsın demi:KK59:

hayır cnm annem burda degıl hem olsada kalmam onunla:KK19:bıde ananeme para verıyom düşün yardım edıyomm oda olmasa kovcak sanırımm:KK43:

:KK28:

ananeme kızdım cokk üzdü beniiii:KK5:

neden hafta başı yasakmııı:KK23::KK23:

olan olduuu:KK52::KK52:

En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

vallamı dıyo yaaaa:KK61::KK61:ne sandınnn oooo:98::78::86:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK23::KK23:

Selamın Aleyküm :82: :82:

aleykum selam Eki Görüntüle 144993

yaşlılar huysuz oluyo . boşver üzülme tatlım..

X