''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

ence oda düşünür ve seni seviyorsa geceyi gündüz yapar.
senin gündüz uyumaya alışman zor olur ve sıkıcı.
ikinizde düşünün bence.
bir orta yolu olmalı değil mi.
iyi geceler tatlım.

iyiyimm tatlııım sen nasılsıınnnnn? sabah bi online alışveriş sitesinde muhtesem yüzyılın mucheverlerini yapan firmanın satışları vardı dolandım öleee zümrütler yakutlaaaar siteye geri geldim hepsi tükenmiş kadınlar iyi birer tüketici

Üstümüze yoktur alışveriştekendimizi kaybediyoruz

Günaydın kızlar..
Ölüyorum uykusuzluktan.. :96: kızım rahatsızdı gece hiiç uyutmadı sağolsun..ruh gibi geldim işe...
nasıı uykum varr.sadece 1 gün hiçbişi düşünmeden,hiç kimse tarafından rahatsız edilmeden,kesintisiz uyumak istiyorum
:84: :95:

Günaydın geçmiş olsun neyi var bıdığın

saol canım.öksürüyor malesef.. boğazı gıcık yapıor sonrada,kusuyor...çok mızmızlandı gece de...uyumadım hiiç..

Ayyyy kıyamam :26: doktora götürdün mü ne demiş..geçer inşallah çocuk öksürükten uyumamıştır biz bile öyle oluyoruz ya

geçmişş olsun şekerim ya

Ayyyy kıyamam :26: doktora götürdün mü ne demiş..geçer inşallah çocuk öksürükten uyumamıştır biz bile öyle oluyoruz ya

sabah götürdük canım,şurup verdi 2 tane ..soğuk algınlığı dedi.ama pek ilgilenmedi doktor.. bizim sitede komşumuz var çocuk doktoru akşama birde ona danışalım diyorum...iştahı falan iyi ama öksürüor işte..ondan da ne kendi uyudu,ne beni uyuttu..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…