''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

sabah götürdük canım,şurup verdi 2 tane ..soğuk algınlığı dedi.ama pek ilgilenmedi doktor.. bizim sitede komşumuz var çocuk doktoru akşama birde ona danışalım diyorum...iştahı falan iyi ama öksürüor işte..ondan da ne kendi uyudu,ne beni uyuttu.. :KK50:

en önemli şey iştahının gitmemesi.. :nazar: kıyamam ya.. insalah hemen iyileşir :KK19:

sabah götürdük canım,şurup verdi 2 tane ..soğuk algınlığı dedi.ama pek ilgilenmedi doktor.. bizim sitede komşumuz var çocuk doktoru akşama birde ona danışalım diyorum...iştahı falan iyi ama öksürüor işte..ondan da ne kendi uyudu,ne beni uyuttu.. :KK50:

Tabi canım danış..Sen daha iyi bilirsin ama bu şuruplar iyi gelmezse başka doktorada götürürsün..

günaydın abla :80: (bak dil çıkarmadım :26:)

günaydınnnn canım:80:aferim sana:KK34:

Günaydın kızlar..
Ölüyorum uykusuzluktan.. :96: kızım rahatsızdı gece hiiç uyutmadı sağolsun..ruh gibi geldim işe...
nasıı uykum varr.sadece 1 gün hiçbişi düşünmeden,hiç kimse tarafından rahatsız edilmeden,kesintisiz uyumak istiyorum
:84: :95:

geçmiş olsun şekerim.:KK71:
bende şöyleeee kimsenin olmadığı bir ada istiyorummmm:84::84::84::84::84:

öksürükte en berbat şeyyy:KK53:bide lanet öksürük gece hortluyorr:KK53:perişan ediyor çocukları:KK70:

şurupları 1 hafta kadar içirelim,bi de doktora danışayım,ne diycek de...ona göre yine götürürüz zaten..yavrum öksürdükçe içim parçalanıor.. :KK43:( :KK50:

canımmmmm:KK70::KK19:

günaydınnnn canım:80:aferim sana:KK34:

geçmiş olsun şekerim.:KK71:
bende şöyleeee kimsenin olmadığı bir ada istiyorummmm:84::84::84::84::84:

öksürükte en berbat şeyyy:KK53:bide lanet öksürük gece hortluyorr:KK53:perişan ediyor çocukları:KK70:

canımmmmm:KK70::KK19:

Teşekkürler ablacım...inş.çabucak kesilir öksürüğü..kızım da ben de perişan oluyoruz çünkü..
:96:

X