''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

zibin kizardi bu arada imzda ekledi hemen havaya bak beaaaahhh :82:

:82:
şşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşştttttttttttttttttttttttt

piştttttttt kuzuuuuu

aslının
patıcıklerı
usumesındıyegıymıs
kazolmasın
karnısında

canımm benım yaaa tee oralarda benım gazımı düşünuyooo

Aslının bacaklarıda bayağı şişkoymuş

hiçte bilemm incecikkk:84:

selammmm kızlarrrrr
aslım çay iyi geldi mi rahatladın mı kuşum?
fıstıkkkkkk sende burdasınnn görüşmeyeli napıyon bakiimm:86:

slm ablamm nerelerdesınnnevet ablam iyi geldiii çok sükürrr cok tşk ederimmm

kızlar
madem
cayıcıyosunuz
pastayıyınyanında

allammmmpastayaaa bakkk canım çektiii:84::84:

:95:

allamm deli oldum yaaa fıstıkkk sana olan banada oldu alıntılarım gitti yaaaa al iştee gelde cınnettın olma yaaa:95::95::95:kızım yinemı ajdarrr böggg midem kaktı nan o nasıl irkek öleee allahımm evlerden ırakkk

vay patiksiz kalasica patigide pek güzelmis asli bu patigi sana yar etmem kanka
dam üstünde uneler dam üstünde uneler tombul tombul memeler iyide :44: meme bacak ne alaka ya te allam

kanka meme ve bacak ne alaka diyiver heleeee tamam memişlerim güzel olabılırr amaaa bunu heryerdee sölemeeesen kal patıksızzvirmem sagaa onları

zibin kizardi bu arada imzda ekledi hemen havaya bak beaaaahhh :82:

vaşşş havasından gecılmez sımdıı zıbının heee

selammmmm kızçelerrr

yaaaa ne kötü dimi o kadarrrrrr yazıyoruzzzzz sonracıma uçuppppppp gidiyooooo:84::84:
çayın iyi geleceğine yüzde yüz emindimmbişi değil canımmmm

amanin ben de gelivedim gari geyik muhabbetine,,,a be son zamanlarda takılmışım ben böle konuşmaya, iiiç başka türlü konuşamam be yav

Genc bir erkegin uc kiz arkadasi vardi ve hangisi ile evlenecegine dair karar vermesi gerekiyordu. bir test yapmaya karar verdi.Her birine 1000 dolar verdi.
birinci kiz arkadasi kendisine yeni elbiseler ve ayakkabilar aldi, kuafore ve guzellik salonuna gitti. Genc erkege geri geldiginde soyle dedi:
-"senin icin en guzeli ben olmak istiyorum, cunku seni seviyorum!"
Ikinci kiz arkadasi yeni bir hokey takimi, video ve bir ay yetecek bira ile geri geldi ve soyle dedi :
-"Bunlar senin icin aldigim hediyeler,cunku seni seviyorum!"
Ucuncu kiz arkadasi bu para ile iyi bir yatirim yapti ve kisa bir sure icersinde para kendini ikiye katladi. Bu kari yine yatirdi ve bu sekilde devam etti.Genc erkege geri geldiginde soyle dedi :
-"senin bana verdigin parayi cogalttim, birlikte yasayacagimiz gelecek icin, cunku seni seviyorum."
Genc erkek her uc kiz arkadasinin yaptiklarindan cok etkilenmisti.bir sure icin ortadan yokoldu ve arkadaslarinin verdigi
cevaplar hakkinda dusundu..

Cok iyi dusundu....

Gercekten cok, cok iyi dusundu....

Bu o kadar kolay verilebilecek bir karar degildi, isi cok zordu...

Cok iyi dusundukten sonra en iri goguslu olan ile evlenmeye karar verdi...

:122:

:
canımleyn senle geyık yapamz olduk kankaaa :enseyetokatsimili:

amanin ben de gelivedim gari geyik muhabbetine,,,a be son zamanlarda takılmışım ben böle konuşmaya, iiiç başka türlü konuşamam be yav

h.g.

Bende iyiyim canım ne olsun
birazcık yeni uyandımda bu saatte :78:
Azıcık sersemlik war

bak bıde yenı uyandımmm dıyooo ben mesaiyi yarıladımmm

erkek iştee ne beklıyonkiii hepsı zapıkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…