''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

aslııı yuppiiiikendmintikam almış gibi sevindmm

iyi kanka benim icin hava hos senin topicin sakineleri merakta kaliiler :86:

la napem valla acilmadi cikiletali muzlu pastayi cok sevrim kanka

vayy bana slm yokkdavosa gelmemm
van minit zibin van minit

bana azgın diyene bakınn
saman altindan su yürütüyo o kanka
tabi sen muzunla mesut yasıyonn bız napalımm pekiiiyas kemalee erdiii
evde kaldin kokusuk asli :asliyicinlendirenfstksmili: :86:

ula herif sana yaranmak icin ormantiklesiyo sende begenmiyon

Hoşgeldin böcük
Ya bende her şeyi yaptırmıyorum evi toplatırım birde süpürtürüm evi bir kere de mtfak dolaplarını sildirdim bazen lavobaları yıkatıyorum
vur kirpaci calis de calissin hep mi hatunlar yapcak az yardim etsinler

ben eşim evdeyken temızlık yapmamonunla ılgılenırım
mesela bugun evde yarın çalışıyo
bugun dışarda yemek yerız gezerız ıkea falan
yarn yaparım işlerımı cnm sıkılmaz
nasil ilgilenion kanka allasen
ikea diyo bide her ziyaretinizde mum ation demi alisveris sepetine cakal

hevinim ben bu islerden anlamam ama cazip geliyo sanki kulaga

her şeyi düşün ne isttiyosan öyle yap
evlenmek değil koca bulmak zor
:evdekalmiskizkurusuzibinsmili: :86:

anamm dügün olmadan tadi cikar mi yaa sabaha kadar döktürcen oh anam ohe yandan yandan ben cok severim dügünleri söylemesi ayip at gibi tepinirim o günlere gelirsem ins yerimde oturmicam adim oynak geline cikar ama ciksin bi kere evlencem

kankaaa özledim nerelerdesin

Ay ben kocayı soruyorsun sandımAman ya hiç sorma altımda oturuyor

.................
anamm kaynanayla dip dipede zor oluyodur :18:

heyyyt yavrum beee kimin kankasi aferin kanka aferin bana benziyosun git gide:86: bak yazisinda bana benzemis

nerdesiniz allanızahaa nerdeşuu saat olmuş yoksunuz
hangi dizi var bu akşam:97:

ya hadi gelinenerjim çokkk:122::122::121::118::118:
allah seni netmesin burayada mi yazdin aynisini bu ne enerci kanka

nerdesiniz allanızahaa nerdeşuu saat olmuş yoksunuz
hangi dizi var bu akşam:97:

ya hadi gelinenerjim çokkk:122::122::121::121::121::118::118::118::118:

abovv azmıs karı yaaa :121::118:smıleylee bak yaaa zıbın kızım senın durum fenaa bu ara

aslııı yuppiiiikendmintikam almış gibi sevindmm

kuzum bende dün gece rahat uyudummm benle ugrasmak ne demek uleynnn:88:cekılın yoldannn yürrüü be aslıı:86:

he laaa isin yanına giden is misin yanına giden mis kokarmıs kankaaa anam:sacmalaynaslsmili:kızım yaa aynı saga benzemeye basladımm:kirikaslismili::zıbının dıurumu vahim kankaa acil koca bulmak lazım bu kızaaa:82:valla yoksam ii seyler olmıcak sonra su gibiye esra erola cıkacak allasen bu kızzz:18:düğün manyaaa lann benımkınede gelsene kanka karsıklıklı oynarık derler artık bunun kankaları da deli kendi gibi dieeecok ta mıcımın kenarııkac sene bekledım yiterr tabisi oynıcamda döktürcemdee:95:cenesinedüşenasli smili :la benımkı nı beklıyom gerci daha makkay yapcamm laaaneysem ben gidim gayrııı güzel bi mekan bulmak lazım bugunn

Hadi bu topiği de açem
Kanka muz günün diye topiği öksüz bırakmışsın

saol kankammm sanki sneın muz günün degell

Selammmmm kızlarrrrr ben geldimmmm benim adamında beli ağrıyor ya yatıyor kalkıyorrrr ilaçını veriyom kremini sürüyomm geçmezse tekrar gidecez doktora bel fıtığı var bidee herkesler nasıl iyimii

Selammmmm kızlarrrrr ben geldimmmm benim adamında beli ağrıyor ya yatıyor kalkıyorrrr ilaçını veriyom kremini sürüyomm geçmezse tekrar gidecez doktora bel fıtığı var bidee herkesler nasıl iyimii

Geçmiş olsun ablacım

Evet hep kadınlar mı yapacak azıcıkta onlar yapsın
Evet fıstık altımda oturuyor sinir oluyorum ona her gn çıkıyor bana 3 gündür rahatım azıcık haşladımda

Selam ablacım geçmiş olsun fıtık çok zordur ya benim annemde de vardı ameliyat oldu geçti

Hadi bu topiği de açem
Kanka muz günün diye topiği öksüz bırakmışsın
tükkanlari acma isi bugün sana mi kaldi kanka:94:

sende kendimi görüyorum kanka yohsam yohsam yohsam sen beni klonluyor musun kanka :klonlananfstksmili: :86:

zibina bi koca lazim :123: oda her gece lazim :122:

ah kankammm keskee cok isterim valla cosariz la tepindikce tepinir :118:dügününü senlendirrim kanka
amaaan pirrrrttttt ne derlerse desinler mipimden asagi kasimpasa cokta fifi

hayirdir mekan niye netceniz la mekanda

selam ablammm
eniste hala iyilesmedi mi
bol sifalar umarim kisa zamanda toparlanir
aynen :113:magduruzda magdur cok magduruz magduruz :86:

kolay gelsin bacim ne diim cikar pencelerini satasmasin sana nazik uslu gelin olunca tepene cikarlar

saol kankammm sanki sneın muz günün degell

Benim de muz günümdü kanka
Sinemaya gittik eyvah evvaha

Geçmiş olsun ablam ya
Benim babamda da vardı cidden yaşayan bilir...
tükkanlari acma isi bugün sana mi kaldi kanka:94:

Bana kaldı kanka:86:

Huuuuuuu kızlarrrrrrrrrrrrr sağolun şekerler geçecek inşallah ya oturup klkarken zorlanıyor ayyyy kıyamam ben onaaaa hürrem sultanım diyo bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…