''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

kızfıstukk
yerımsenı
bennn
avatar-nasıl*ama*gorunce*aslı*aklımageldı
hemen0ekleyım*dedım*hehehheheheh
bende seni yerummm
avatar mikemmel aslinin o bitterle behlül cakmasi avatardan bile daha etkileyici tam aslilik

ya bu arada senin bosluk tusun mu bozuk:26:

cnm ablam saol yaa hala canım cok sıkkınnn kızlar cok tşk ederım desteklerınız için basım catlıyo alıntı yapamadımbenımkıyle konustum yeter artık dıyooo yarın söle cıkacagını 15 gün ihbar süresınn calıs cık burdan hasta olcan yeter dedi

prensesım saol guzummm bişi yemedım sınırımdennn cok moralım bozukkk yarın gidip öyle yapıyım diyorum bi taraftan hatamı dıyorummm

doğru demiş seninki,seninle uğraşmak onlara keyif veriyor galiba.

prensesım saol guzummm bişi yemedım sınırımdennn cok moralım bozukkk yarın gidip öyle yapıyım diyorum bi taraftan hatamı dıyorummm

bak arkadaşın ne güzel masa hazırlamış bişiler ye canım.insan neylerse kendine eyler.
sakinleşince kararını verirsin.şimdi öfkeyle kalkıp zararla oturma canım.çünkü dört dörtlük iş yokk
hemen hemen çoğu işyerlerinde var böyle şeyler.

aslıcım
kahvaltıet*sıkmacanını

masada çok güzel görünüyorrrellerine sağlık hazırlayanın

Son düzenleme:
evet*sekerparem*araverme-tusum*bozuk
benude-boyle*kabul-edın*gayrı
oy oy kiyamam

dogru diyo söz dinle kanka söz dinle :95:

aslıcım
kahvaltıet*sıkmacanını
gecenin su saati kahvalti et asli yanliz masada güzelmis hee

böle basın agrıyarak para kazanma degmez saglıgından olcan bu kacıncı dıyoo benımkıdee cok yoruldummmm
kankam sen bilirsinde bence seninki en dogrusunu diyo
bu arada msndeyim özel msj atcaktimda 10 dk siniri var atamadim bekliom balim

Ben geldim kk nın çiçekleri
ojgeldin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…