''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

fıstıkk--kım**canımm*gazmanmı
:KK60::KK60: hayirr :KK20::KK60::KK60: :KK60::KK60:olsam bile gazwoman olurum :86::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
000ae.gif
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

kızfıstukk
yerımsenı
bennn
avatar-nasıl*ama*gorunce*aslı*aklımageldı
hemen0ekleyım*dedım*hehehheheheh
bende seni yerummm :KK48:
avatar mikemmel :KK60::KK60::KK60::KK60: aslinin o bitterle behlül cakmasi avatardan bile daha etkileyici :KK60::KK60::KK60:tam aslilik :KK60::KK60::KK60::KK60:

ya bu arada senin bosluk tusun mu bozuk:26:

cnm ablam saol yaa hala canım cok sıkkınnn kızlar cok tşk ederım desteklerınız için basım catlıyo alıntı yapamadım:KK59:benımkıyle konustum yeter artık dıyooo yarın söle cıkacagını 15 gün ihbar süresınn calıs cık burdan hasta olcan yeter dedi:KK50:

prensesım saol guzummm bişi yemedım sınırımdennn cok moralım bozukkk yarın gidip öyle yapıyım diyorum bi taraftan hatamı dıyorummm:KK50:

cnm ablam saol yaa hala canım cok sıkkınnn kızlar cok tşk ederım desteklerınız için basım catlıyo alıntı yapamadım:KK59:benımkıyle konustum yeter artık dıyooo yarın söle cıkacagını 15 gün ihbar süresınn calıs cık burdan hasta olcan yeter dedi:KK50:

doğru demiş seninki,seninle uğraşmak onlara keyif veriyor galiba.:KK53::KK53:

prensesım saol guzummm bişi yemedım sınırımdennn cok moralım bozukkk yarın gidip öyle yapıyım diyorum bi taraftan hatamı dıyorummm:KK50:

bak arkadaşın ne güzel masa hazırlamış bişiler ye canım.insan neylerse kendine eyler.
sakinleşince kararını verirsin.şimdi öfkeyle kalkıp zararla oturma canım.çünkü dört dörtlük iş yokk
hemen hemen çoğu işyerlerinde var böyle şeyler.

klasik-mutfakta-kahvalti.jpg
aslıcım
kahvaltıet*sıkmacanını

masada çok güzel görünüyorrr:KK56:ellerine sağlık hazırlayanın:KK9::KK9:

Son düzenleme:
evet*sekerparem*araverme-tusum*bozuk
benude-boyle*kabul-edın*gayrı:KK60:
oy oy kiyamam :KK60::KK60::KK60:

dogru diyo :nazar:söz dinle kanka söz dinle :95:

klasik-mutfakta-kahvalti.jpg
aslıcım
kahvaltıet*sıkmacanını
gecenin su saati kahvalti et asli :KK60::KK60: yanliz masada güzelmis hee :KK56:

böle basın agrıyarak para kazanma degmez saglıgından olcan bu kacıncı dıyoo benımkıdee cok yoruldummmm:KK59::KK58:
kankam sen bilirsinde bence seninki en dogrusunu diyo:nazar:
bu arada msndeyim özel msj atcaktimda 10 dk siniri var atamadim bekliom balim :KK70:

Ben geldim kk nın çiçekleri:KK68:
ojgeldin :KK23:

X