''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

Benim eşim yılbaşı akşamları gece alemine akmayı sevmiyo serseri dolu ortalık diyo

Keşke gelsen abla benim topiğe arada bi uğruyosun

Dışarlar öyle ama be hayatım bakma bizde orduevine gidecez zaten gece alemi dediğime bakma sen anacım geliyom ya topiğine arada kızıyommm üzülüyom ondan uğrayamıyorum yani biliyon işte

Yok ya şaka yaptım menüde ne olduğunu bilmiyorum

şansımıza artık ne varsa kalanları yerizzzz benim tabağı ayır ama ac bişey olmasın lütfen

Sinirden ağrıyordur heraldeYok yapmadık benimki akıl etti mi bakalım hiç sanmam ama

hım kocayay kızılmıss sanırımmm:26:

geberme ablaa cok yasaaa

Dur şimdi benim gözüm hindi görmüyo ben adamı nasıl sarhoş ederim onu düşünüyorum

anladım ben onuuu

Olsun abla seninle sohbet güzel sen gel bırak benim dertlerimi kenara

Tamam ne bulursam ayırırım artık handan ablam gelcek derimEşimde der kim o? Ama sarhoş olursa anlamaz

Olsun abla seninle sohbet güzel sen gel bırak benim dertlerimi kenara

Tamam ne bulursam ayırırım artık handan ablam gelcek derimEşimde der kim o? Ama sarhoş olursa anlamaz

Sağol canımcım seninlede öyle inan kardeşlerim gibi görüyorum hepinizi zaten dönüşte gelirim ama artık ne bulursam yerimm annemin arkadaşı dersinnnn :79:

Sağol canımcım seninlede öyle inan kardeşlerim gibi görüyorum hepinizi zaten dönüşte gelirim ama artık ne bulursam yerimm annemin arkadaşı dersinnnn :79:

Sağol abla bende öyle görüyorum seni.Öyle diycektim dimi annemin arkadaşı unutmuşum

Herşey karşılıklı ömürcümmm eeee bizlerde artık yaşımızı filan aldık yani sefiyommmm ben sizleri yaaaa valla iwittttt öle diycen annemin arkadaşı diyeeeee

Ben de seviyorum seni burdaki arkadaşlarımı..Kimseye anlatamadıklarımı burda anlatıp az da olsa hafifliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…