''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

Benim eşim yılbaşı akşamları gece alemine akmayı sevmiyo serseri dolu ortalık diyo:63:

Keşke gelsen abla benim topiğe arada bi uğruyosun:63:

Dışarlar öyle ama be hayatım bakma bizde orduevine gidecez zaten gece alemi dediğime bakma sen anacım geliyom ya topiğine arada kızıyommm üzülüyom ondan uğrayamıyorum yani biliyon işte :KK19:

Yok ya şaka yaptım menüde ne olduğunu bilmiyorum:KK1:

şansımıza artık ne varsa kalanları yerizzzz benim tabağı ayır ama ac bişey olmasın lütfen

Sinirden ağrıyordur heralde:KK19:Yok yapmadık benimki akıl etti mi bakalım hiç sanmam ama

hım kocayay kızılmıss sanırımmm:26::KK53:

allahhh bilanı vermeyeeeee nannnn geberdimmmmmm kızzzzzzzz :KK60: :KK60: :KK60:

Saycam merak etme eski dostlar kalkın uleynnnn diye girecem topiğe :KK60: :KK60: :21:

İlaç fialn alsaydın biz dışardayız eşim ben ve k.validem gece alemine akacazzzzz :118::118::125:

geberme ablaa cok yasaaa:KK61:

Dur şimdi benim gözüm hindi görmüyo ben adamı nasıl sarhoş ederim onu düşünüyorum:KK23:

:KK23::KK23:anladım ben onuuu:KK23:

Dışarlar öyle ama be hayatım bakma bizde orduevine gidecez zaten gece alemi dediğime bakma sen anacım geliyom ya topiğine arada kızıyommm üzülüyom ondan uğrayamıyorum yani biliyon işte :KK19:

şansımıza artık ne varsa kalanları yerizzzz benim tabağı ayır ama ac bişey olmasın lütfen

Olsun abla seninle sohbet güzel sen gel bırak benim dertlerimi kenara :KK1:

Tamam ne bulursam ayırırım artık handan ablam gelcek derim:KK53:Eşimde der kim o? Ama sarhoş olursa anlamaz:KK60:

Olsun abla seninle sohbet güzel sen gel bırak benim dertlerimi kenara :KK1:

Tamam ne bulursam ayırırım artık handan ablam gelcek derim:KK53:Eşimde der kim o? Ama sarhoş olursa anlamaz:KK60:

Sağol canımcım seninlede öyle inan kardeşlerim gibi görüyorum hepinizi zaten :KK19:dönüşte gelirim ama artık ne bulursam yerimm annemin arkadaşı dersinnnn :79: :KK53:

Sağol canımcım seninlede öyle inan kardeşlerim gibi görüyorum hepinizi zaten :KK19:dönüşte gelirim ama artık ne bulursam yerimm annemin arkadaşı dersinnnn :79: :KK53:

Sağol abla bende öyle görüyorum seni.:KK19:Öyle diycektim dimi annemin arkadaşı unutmuşum:KK1:

Herşey karşılıklı ömürcümmm eeee bizlerde artık yaşımızı filan aldık yani sefiyommmm ben sizleri yaaaa valla :KK19: :KK19: iwittttt öle diycen annemin arkadaşı diyeeeee :KK64:

Ben de seviyorum seni burdaki arkadaşlarımı..Kimseye anlatamadıklarımı burda anlatıp az da olsa hafifliyorum:KK59:

X