''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

pişşşt Aslı hanıım..
nerelerdesin bakim.
msn'de falan yoksun...
ne var ne yok.
ben hastayım hemide çok.
neyseee
gelirim yineee..

canım benimm yaa geçmiş olsunn tatlımm yaaa dikkat et kendıneee ay bendede bı salaklık var bugunn kk ya bile yeni girdımm msn acmadımm

Ben çalışmak istiyorum ama benim koca pek yanaşmıyor hiç kıyamaz bana da
Evli deül müsün niye böyle istiyorsun ki yan gel osman yani
Bu arada sen kaç yaşındasın?

23 yasındayım canım ben evli değilim henüzzzbende çalışmayıncada sıkılıyorum ama calsıncaada calısmak istemıyomm bi dengesızlık varrr

Ya evde olmak güzel havada güzel mesela bugün uzattım ayaklarımı keyif yapıyorum Biliyorum çalışmaya başlasam şikayet edicem halimdenAma böylede olmuyor gençliğim evde mi heba olacakŞu an çalışıyor musun?

pişşşt Aslı hanıım..
nerelerdesin bakim.
msn'de falan yoksun...
ne var ne yok.
ben hastayım hemide çok.
neyseee
gelirim yineee..

su anda işyerındeyımm benpek benzemıyo sanırım uzaktannaman ne heba etcen asıl bız calısa calısaa heba edıyozzzcalısan demirrr yaslanırrr

Aaaa bana çok yakın bende Osmangazi atıcılardayım komşu çıktık
Konyada baya uzak canım

hıhı uzak ama napim.
sevdiğim yanımda ya..
evim,yavrum,kocam var...
gurbet zor ama zaman geçiror bir şekilde.
evde olduğumda çook sıkıntı oluor da.
şükür ki çalışıorum da koştururken zaman geçior,yetmior bile.

su anda işyerındeyımm benpek benzemıyo sanırım uzaktannaman ne heba etcen asıl bız calısa calısaa heba edıyozzzcalısan demirrr yaslanırrr

Otur otur evde tembelleşiyor insan dün zar zor temizlik yaptım eşimde huyumu biliyor sanki çalışsan durabileceksin rahatına bak çık gez diyor anam burda da gezcek kimse yok herkesin işi gücü var benim gibi aylak mı millet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…