''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

pişşşt Aslı hanıım.. :KK8:
nerelerdesin bakim. :KK51:
msn'de falan yoksun... :KK1:
ne var ne yok.
ben hastayım hemide çok.
neyseee
gelirim yineee..
:KK54:

canım benimm yaa geçmiş olsunn tatlımm yaaa dikkat et kendıneee ay bendede bı salaklık var bugunn kk ya bile yeni girdımm msn acmadımm:KK60::KK60:

Ben çalışmak istiyorum ama benim koca pek yanaşmıyor hiç kıyamaz bana da:KK60:
Evli deül müsün niye böyle istiyorsun ki yan gel osman yani:KK60:
Bu arada sen kaç yaşındasın?

23 yasındayım canım ben evli değilim henüzzz:KK69:bende çalışmayıncada sıkılıyorum ama calsıncaada calısmak istemıyomm bi dengesızlık varrr:KK60::KK60:

canım benimm yaa geçmiş olsunn tatlımm yaaa dikkat et kendıneee ay bendede bı salaklık var bugunn kk ya bile yeni girdımm msn acmadımm:KK60::KK60:

23 yasındayım canım ben evli değilim henüzzz:KK69:bende çalışmayıncada sıkılıyorum ama calsıncaada calısmak istemıyomm bi dengesızlık varrr:KK60::KK60:

Ya evde olmak güzel havada güzel mesela bugün uzattım ayaklarımı keyif yapıyorum Biliyorum çalışmaya başlasam şikayet edicem halimden:KK60:Ama böylede olmuyor gençliğim evde mi heba olacak:KK60:Şu an çalışıyor musun?

pişşşt Aslı hanıım.. :KK8:
nerelerdesin bakim. :KK51:
msn'de falan yoksun... :KK1:
ne var ne yok.
ben hastayım hemide çok.
neyseee
gelirim yineee..
:KK54:

Ya evde olmak güzel havada güzel mesela bugün uzattım ayaklarımı keyif yapıyorum Biliyorum çalışmaya başlasam şikayet edicem halimden:KK60:Ama böylede olmuyor gençliğim evde mi heba olacak:KK60:Şu an çalışıyor musun?

su anda işyerındeyımm ben:KK1:pek benzemıyo sanırım uzaktann:KK9::KK9:aman ne heba etcen asıl bız calısa calısaa heba edıyozzz:KK53:calısan demirrr yaslanırrr:KK52::KK60:

Aaaa bana çok yakın bende Osmangazi atıcılardayım komşu çıktık:KK1:
Konyada baya uzak canım

hıhı uzak ama napim.
sevdiğim yanımda ya..
evim,yavrum,kocam var... :KK69:
gurbet zor ama zaman geçiror bir şekilde.
evde olduğumda çook sıkıntı oluor da.
şükür ki çalışıorum da koştururken zaman geçior,yetmior bile.

su anda işyerındeyımm ben:KK1:pek benzemıyo sanırım uzaktann:KK9::KK9:aman ne heba etcen asıl bız calısa calısaa heba edıyozzz:KK53:calısan demirrr yaslanırrr:KK52::KK60:

:KK60:Otur otur evde tembelleşiyor insan dün zar zor temizlik yaptım eşimde huyumu biliyor sanki çalışsan durabileceksin rahatına bak çık gez diyor anam burda da gezcek kimse yok herkesin işi gücü var benim gibi aylak mı millet:KK60:

X