''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

benımkıyle tartıstık canım sıkkınnn:KK50:

işyerınealmaya gelıo bazen cok acar müzigin sesini burda zaten sorunluyum bılıyosun bıde laf duymamak adına acma dedım demdıg ı kalmadı almıcakmıs bundan sonraa:KK50:

Barışırsınız merak etme canımmmm gönlünü alır erkekler böyle maaleseff hepsi birer öküz ve yontulmamış ağaçtır

oo süper olmuş kızzz olurmuu hepımızın topği burası:KK52::KK52::KK52:

burdayım canımm dün bişey yazasım gelmediii:82:
kanka sen manyak misin :86::KK60::KK60: kendi topigine yazasi gelmiyo allam :KK60::KK60::KK60:

dün burdada cayip yagmurr vardıı gök gürlediii yaaa:18::18:bende cok korktum allama:KK52::KK52:
kanka layyynn :18: demin rüzgar öyle bi esti ki anlatamam :KK53: yer gök inliyo sanirsin :18: penceremde acikt,i sesleri duyunca disari kafami uzatmamla:KK53: karsi binadaki catinin tuglasi küüüüüüüüüüüüüttt:83: diye yere düsmesi bir oldu :KK30: hemen pencereyi kapadim :KK60::KK60: tirstim galiba sanirsam :86: :KK60::KK60::KK60: oha la düsün sadece rüzgardan böyle oldu yarepppim hayla soklardayim kanka :KK60::KK60:

işyerınealmaya gelıo bazen cok acar müzigin sesini burda zaten sorunluyum bılıyosun bıde laf duymamak adına acma dedım demdıg ı kalmadı almıcakmıs bundan sonraa:KK50:
kankamm :KK19: msnde dertlestik öpüstük koklastik:86: moralinin azda olsa düzeldigini biliyorumya:KK66: icim biraz olsun rahat :KK19:
bakma kanka la laffffff :KK53: almaya gelmicekmis :KK60: pehhhhhhhh :KK60: blöf kanka blöf takma sakin :KK24:

Barışırsınız merak etme canımmmm gönlünü alır erkekler böyle maaleseff hepsi birer öküz ve yontulmamış ağaçtır
:KK52:ne kadanda rahat bir sekilde hepsi birer öküz diyosun abla giiiiiii:KK60::KK60::KK60::KK60:koptum yeminleee :KK60::KK60::KK60:

aslım kavga mı ettn:KK6:
kanka :KK60::KK60: allah belani vermesin :KK60:kiz kavga ettim diyo sen daha ne diyon:86::KK60::KK60::KK60: merdivenden düstükten sonra düstün mü:KK53: diye soranlar gibim olmus :KK60::KK60:

X