''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

aslıııııı bu gün uğramamışsın burayaaaaa
o ne zaman ugruyoki bugün ugricak
lisemiii kızım sen öldürcen benı bigünnn mınık kusum benım
görende yasimi bilmiyo sancak liseye yeni baslamicam ama ha devam ettircem yanlis anlasilma olmasin

deli kankam benım anladım olum benı cok özlemısın sennn bıe :ıcecreacmkuzum benım özledım sizi
o mesajda neler neler anlattim ben kanka

bu aralar hepimizde bi durgunluk var
fırtına öncesi sessizlik miiii
hakkaten heee cok durgunlastik ama dedigin gibi firtina öncesi sessizlik 15li kutlamalarimiz yaklastiya enerjimizi sakliyoz

takkeli günler bızı beklıy o zaman
ne sandin olm cumeertesi günü yayina geccez kankaaaaaaaa :92: bak planli programli önceden pesin pesin haber verdimki iyi dinlen formunda ol :88:erkenden cikarsan kafani kirarim diye o zamana kadar 20.000 mesaja ulasmazsak, 20.000nci mesaja ulasincada extra bi yayin daha yapcaz kanka

Son düzenleme:

yayınmııı aman allammmm o zaman 11 de baslasın yayın bakkanamm heycanlandım lann

yayınmııı aman allammmm o zaman 11 de baslasın yayın bakkanamm heycanlandım lann
ne 11i kanka bizim tavuklar-ki sende bir tavuksun :86: 11e kalmaz cikiyolar rezillleeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrr ama bu sefer yolarim valla hele bi cikin yiter yaggg yiterrrrrrrrrr :95: yayin yapcez dedik yayiiiiiiiiiiiiiiiiiinnn :95:

asliiiiiiiiiiiiiiii günaydınnnnnnnnn
günaydiiiiiiiiinnn direkcii:86:

gunydınnnnn ablıskomm
günaydiiiiiiiiiiiiiin topcuu :86:

nasıl durumlar iş yerinde
bende merak ettim :97: iki gündür ahanda bu smili :95: görmedigimize göre durumlar iyi olsa gerek abla kanka :86:

anam cenesidüşükfıstıksmili:nan ne cenen düştü 2 gundur kuzum:95:hee cumaretesi gecesi yayındaaa görüşürz o zmaan ben sımdıden uykumu alim

günaydınnnn fıstıkkkkkk şu direği bulamda dikem sayfaya

sanırım işi becerecek birini bulamadılar bana ii davranıyolar

amannnnn iyi olsunlarda sen çalış yine

sanırım işi becerecek birini bulamadılar bana ii davranıyolar

anam cenesidüşükfıstıksmili:nan ne cenen düştü 2 gundur kuzum:95:hee cumaretesi gecesi yayındaaa görüşürz o zmaan ben sımdıden uykumu alim
iki gündüür mü la bu benim herzamanki halim sadece ayrilik yasadigim ilk günler anormallesmistim
ama simdi özüme döndüm :86:

topcuymus sen nesın olumm cenesi düşük:76:
en eksin, en geyik, en yayinci en tarkanci :98: en kankalarina asik en düsük ceneli:86:bunlar haricinde neyim kanka söyle

günaydınnnn fıstıkkkkkk şu direği bulamda dikem sayfaya

amannnnn iyi olsunlarda sen çalış yine
15liyede dik abla kukucanin irasiminide yayina gectigimizde dikebilüüüün :86:

bana sölicek bişey bırakmamsın kanka kendınıde ii tanıonn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…