''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

nerde olabilirim aslım tabikisi de işteeee offff offffffffff piyangodan para çıksa da hep evde otursak yesekkkk =):121:

slm kızlar..ben trabzon istanbul arası yaşayan arada ankara,balıkesir de bulanan bi bayanım.beden eğitimi okudum yeni mezun oldum..iş gereği geziyorum..ama genelde trabzon istanbuldayım...22 yaşşş..kısaca kendimi tanıttım sizler kimlersiniz neler yaparsınız....

slm kızlar..ben trabzon istanbul arası yaşayan arada ankara,balıkesir de bulanan bi bayanım.beden im cneğitimi okudum yeni mezun oldum..iş gereği geziyorum..ama genelde trabzon istanbuldayım...22 yaşşş..kısaca kendimi tanıttım sizler kimlersiniz neler yaparsınız....

bende muhasebeciym cnmmm faturalarla kafayı yiyorum bütün gün 22 yaşındayım :KK16:

hoşbulduk philemon.merhaba:)

muhasebe hesap kitap allah yardımcınız olsunnn.

bu arada aslı ablam konya da okudu .çok geldim yaniiii..ahhhh ahh kule siteeee:)

ben geliyom geliyom kimseleri bulamıyorum...offffffffffffffffffffffffffffffffff
Hoşgeldn sen de canım:KK3:
nerde olabilirim aslım tabikisi de işteeee offff offffffffff piyangodan para çıksa da hep evde otursak yesekkkk =):121:
Nerede o günler:KK23::KK24:
bende muhasebeciym cnmmm faturalarla kafayı yiyorum bütün gün 22 yaşındayım :KK16:
Sende mi muhasebeciydin lokumum?:KK9:
nazcım bende muhasebecıım cnm konyada yasıyorum tatlım yasım 23 yarısmacı arkadaslara basarılar dılerim:KK60::KK60:
Ben de kanka:KK60:Kaderimiz fazldan fazldan fatura girmek:KK25::KK53: Gider faturalarını 770 e atarken hayatımı da gidere atıyorum:KK31:
ne saaaaa çıkcak:KK45::KK53:

nede saaaa çıkcak:KK45::KK53:

baaaaa çıkcak:KK4::128::130:
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Hiçbirinize abla hatta bana da çıkmayacak:KK60:

slmmmmmm:))))))))))))))))))
selammm :KK3:

Aslı kanka yarın iş başlıyor nan:KK5:
Tatil bitti kanka:KK60:
:KK60::KK60: kiyamam size :KK60::KK60::KK60:

He bugün:131:günündü değil mi?:KK60:
:KK60: he kanka :jeyyar: aslinin top ve dondurma günüydü :118: :KK60:

konusma nan kendııı özel karaktermıişşş ymişim olumm özelineee :KK60::KK60:kanka iş bası bugun yaaa ne cabuk biti tatil laaa la nerde bu smıleylerr cıkmadı yıneeee:KK43:

hakket kanka sen bi bıyık sakal koyy o zaman dinleriz:KK60::KK60:

pil ablaaaa:KK70:

slmmmm:KK3:

basladı bıle kankaaa ah ahhhhh ne muzlu günlerdii:KK60::60

hee laaaa günümdü amaa bos gecti:KK60::60
tabikiside özel kisiligim olm ne sandin :KK57: sistem bile bunu anladi diye:KK23: hasetinden catlicak :KK53: ama caktirmiyooo :KK60::KK60::KK60:
kanka seninde 9 gün tatilin var miydi :26:

smilleri kazen yedi :86:

he oldu :KK57:simdi tras olmaya gidiom hemen sakal ciksinda kankalarim beni dinlesin diye :KK60:

hayirdir la niye bos gecti :KK52:

Son düzenleme:
nerde o günleeeerr :KK31:

hayırr banaaa cıkcakkkkkk:):)

bana bi kerem ben 40 kere söledim bana çıkcak dieee bişiyi 40 kez söleyince çıkarmışşş kinee :KK76:

bende 80 kere söledımm daha fazlaaa bana cıkcakk:KK33::KK36:
laaaaaayynn :95: susun la :KK57: ikinizede cikmicak:KK47: bana cikcak :KK23:

nazcım bende muhasebecıım cnm konyada yasıyorum tatlım yasım 23 yarısmacı arkadaslara basarılar dılerim:KK60::KK60:
:KK60:allah seni napmasin :KK60::KK60::KK60:

Hoşgeldn sen de canım:KK3:
Nerede o günler:KK23::KK24:

Sende mi muhasebeciydin lokumum?:KK9:
Ben de kanka:KK60:Kaderimiz fazldan fazldan fatura girmek:KK25::KK53: Gider faturalarını 770 e atarken hayatımı da gidere atıyorum:KK31:

Hiçbirinize abla hatta bana da çıkmayacak:KK60:
sen öyle san kanka bana cikcak :KK60::KK60: sakin hayir cikmicak deyip hayalimin icine micma kanka :KK57: oyarim ona göre :KK60::KK60:

X