Sandviç - Kanepeler Patatesli,Kıymalı Kol Böreği ile Kahvaltı Sofram-Dr Oetker Maya Sponsorluğunda

ellerine sağlık ablam bu kategori çok hareketli maşallah biz oy verenleri çok zorlayacak başarılar

Nevreste böreğin çok güzel görünüyor canım. Ellerine sağlık.

Masan harika ötesi zaten

Ee şimdi kime oy verecez bakalım işimiz çok zor çok.

Yarışmada başarılar canım

deynepnaz katılmadan katılmam derken ciddi miydin senNe güzel katılmadı diye başına kakacaktık,tabii başına geleceği bildiğinden katıldın değil mi?Akıllı kadının hali başka canıııım,Nevreste olmak kolay değil.Ellerine sağlık,herşey çok güzel görünüyor.Bizim evde de kol böreği çok sevilir.Özellikle kıymalı yapınca..Başarılar dilerim.

Sen sözünü tuttun ,bende szözümü tuttumSonra dilinize düşerdimÇok akıllıyımdır
Çok teşekkür ederim canım

Nevoşşşş ne yaptın sen böyleeee,böreği ayrı,köstebek pastası ayrı,pizzası ayrı,kızartması ayrıNasıl güzel bir masa bu böyle,herşeyi tek tek yapıp çekmişsin,süslü süslü...Peynir tabakları,meyve tabakları,hey yavrum heyyyBen yaparsam böyle yaparım diyorsun yani,harikasın canım,hepsi nefis.Cidden hamarat hatunsun ellerin dert görmesin,yarışmada başarılar dilerim

Bende seni bekliyordumPrenses ne zaman gelecek diyordumKatıl katıl dedin bende sözümü tuttum
Çok teşekkür ederim canım beğenmene memnun oldum
Ailece güzel bir kahvaltı yaptık

Bende seni bekliyordumPrenses ne zaman gelecek diyordumKatıl katıl dedin bende sözümü tuttum
Çok teşekkür ederim canım beğenmene memnun oldum
Ailece güzel bir kahvaltı yaptık
Ellerin dert görmesin Nevoşum,iyiki katılmışsın,teşekkürederim sözünü tuttuğun için,cidden mükemmel sıcacık bir sofra olmuş.İnşaallah aileniz genişleyip gelin,damat torunlarınlarında rabbim hep birlikte kahvaltı yapmayı nasip etsin sana

Çok teşekkür ederim Nur'cum senin beğenmene ayrıca çok sevindim..
Kalpli peynir ve su damlası peynir aklında olsun bir daha sofra hazırlarsan yaparsın canımKurabiye kalıplarıyla iyi oluyor

Mutlaka yapicam nevoscum Cok begendim , Tekrardan ellerine saglik guzel arkadasim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…